Inimesed

Kristel Aaslaid: hakkasin laulma tänu väiksele õele (11)

Gerly Mägi, 23. aprill 2016 06:00
Lapsena õppis Kristel kõik 2000. aasta Eurovisioni lood pähe, sel aastal oleks ta napilt ise Eurovisioni laval üles astunud – lauluga «Immortality» saavutas Cartoon & Kristel Aaslaid «Eesti laulul» Jüri Pootsmanni järel 2. koha.Foto: Laura Oks

"Käisime maal porgandeid võtmas ja seal oli meil suur lahtise kastiga auto, mis nägi keset põldu seistes natuke lava moodi välja. Otsustasime tädilastega, et me hea meelega ise tööd ei teeks ja samal ajal kui täiskasvanud usinalt porgandeid võtsid, andsime viie-kuuekesi kontserti," meenutab Kristel Aaslaid oma esimesi etteasteid.

"Laulsime kogu aeg ja igal pool," räägib täna Jazzkaare perekontserdil "Jazziaabits" ülesastuv Kristel Aaslaid lapsepõlve debüütidest pereringis koos nõbudega. Lastekontserdiks valmistuv Kristel omaenda esimest kontserdikülastust ei mäleta.

"Ma isegi ei tea, mis kontsert see olla võis, aga arvan, et see oli mingi suvetuur Kuressaare lossihoovis." Küll aga on tal meeles arvukad teatriskäigud, sest algklassiõpetajast emaga käidi enne koolitee algust tihti etendusi vaatamas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.04.2016
Kristel Aaslaid: tegelen laulmisega tänu oma väiksele õele
01.04.2016
“Padjaklubi” staarid külastavad leinalaagrit
27.03.2016
FOTOD | Kristel Aaslaid ja Mikk Mäe valmistasid hot doge ja burgereid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee