President Toomas Hendrik Ilvese kogumikplaadi esitluspidu.Foto: Alar Truu
Publik 19. aprill 2016 13:44
President Toomas Hendrik Ilvese detsembri alguses ilmunud kogumikplaadil on kaubandusvõrgus läinud edukalt, kuid päris välja pole riigipea noorusaja lemmikuid koondavat heategevuslikku albumit nelja kuuga suudetud siiski müüa.

Tänase seisuga on helikandjat "Teenage Wasteland — 16 Early Fave Raves of the President / Teismelise ahermaa — Presidendi kuusteist nooruspõlve lemmiklugu" müüdud ligikaugu 3500 koopiat, mis on plaadifirma Universal Music Baltics müügijuhi Margus Varuski sõnul kogumiku kohta hea tulemus, arvestades, et tegu ei ole originaalloominguga.

Foto: Alar Truu

Kokku toodeti albumit 4000 eksemplari.

"Loomulikult oleks võinud numbrid suuremad olla, kuna tegu ikkagi heategevusliku projektiga," avaldas Varusk, kuid kinnitas, et miinuses ei ole siiski keegi. "Ilves ega maksumaksja ei pea midagi omast taskust kinni maksma, kuna Universal Music tasub artistide honorarid ja plaadi tootmise. Lisaks ka promo," kinnitas Varusk.

Refereeritud artikli täistekst Delfi Publikus.

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

hm....igale oma 20. aprill 2016 16:44
oli ju Adolfi ajal sõdurite ja aarialaste deviisiks.
Kas te soovite siis juudimehele kadu ???? Ta vahel ikka mulk kah,ega siis alati yarmulke all olda.
mnjah 20. aprill 2016 10:32
kui uskuda filme-seriaale, on selliste kogumike koostamine lombitaguste armunud pubekate komme. Miks sellise asjaga tegeleb mees, kelle vanemad lapsedki ammu sellest east väljas - arusaamatu. Ja miks see mees on sellise kogumiku veel müügieesmärgil teinud, hoopis imelik. Tea, kas seal plaadil levitatava muusika autoritele ka honorare ja autoritasusid makstakse?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS