Inimesed

SAATE "NAABRIST PAREM" VÕISTLEJAPAAR: võit oleks ideaalne pulmakingitus! (1)

Helen Pentsa, 13. aprill 2016, 06:00
UNISTAVAD OMA KODUST: «Me oleme nüüd mõnda aega Eestis olnud, ­enne sai rännatud ringi ja nüüd tahaks oma kodu ja peret,» ütleb Tanel Aruoja, kes ­otsustas proovida õnne koos kallima Triinu Pihlakaga saates «Naabrist parem».Foto: Arno Saar

Triinu Pihlak ja Tanel Aruoja on töökad noored, kes on käinud mitu suve järjest kaugel lombi taga USAs ukselt uksele raamatuid müümas. Nüüd on nad Eestis tagasi ja tuleval augustil plaanivad noored abielluda. Nende sõnul oleks saate "Naabrist parem" võit ideaalne pulmakingitus. Kui täna TV3 eetris algava saatesarja võit peakski nende taskusse potsatama, siis on neil plaan oma kätega loodud kodusse kõhklemata sisse kolida.

Nimelt astuvad tõsielušõus võistlustulle neli paari, kes peavad sisustama korteri tuliuues majas. Võitjaid ootab auhinnana unelmate kodu, teised osalejad peavad sellest aga suu puhtaks pühkima. Ka Triinu ja Tanel otsustasid saatesse unistust püüdma minna.

Triinu töötab Estraveli reisibüroos reisikonsultandina, kuid bakalaureusekraadi on omandanud Tallinna ülikoolis kunstiteraapia erialal. Tanel on ärikliendihaldur-tootespetsialist põrandalahendusi pakkuvas firmas Floorin ning õppinud Tallinna tehnikaülikoolis materjalitehnoloogiat."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. aprill 2016, 12:11
TV3 VIDEO | "Naabrist paremas" skoorisid taas Elsa ja Hanna
20. aprill 2016, 16:37
TV3 VIDEOD | Saa lähemalt tuttavaks "Naabrist parem" võistlejatega
6. aprill 2016, 16:47
ÕHTULEHE VIDEO | "NAABRIST PAREMAS" VÕISTLUSTULLE ASTUNUD TANEL JA TRIINU: võit oleks ideaalne pulmakingitus!
6. aprill 2016, 16:26
ÕHTULEHE VIDEO | "NAABRIST PAREMAS" VÕISTLUSTULLE ASTUNUD GRETE JA KARL: oleme positiivsed ja motiveerime üksteist, seetõttu oleme teistele kõvad konkurendid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee