Walkeri tütar sai isa tapja omastelt hiigelsumma.Foto: AFP / Scanpix
Õhtuleht.ee 11. aprill 2016 06:00
Autoõnnetuses hukkunud Paul Walkeri 17aastane tütar Meadow sai surmaauto juhi omastelt kohtuvälise kokkuleppe korras 10,1 miljonit dollarit.

"Kiirete ja vihaste" näitleja sõber Roger Rodas tegi 20. novembril 2013 sõidukiirust ületades Porschega ränga avarii, nii et auto lahvatas põlema ning nii tema kui ka Paul hukkusid.

Ehkki mõlema mehe omaksed süüdistasid avariis Porsche ebaturvalist konstruktsiooni, kinnitab autotootja, et õnnetuse põhjustas Rodase uljas sõidustiil.

Rodase osalist süüd kinnitab ilmselt seegi, et tema omaksed on Meadow’le suure summa loovutanud. Kuid neiu advokaadi sõnul on see peenraha.

"See katab vaid murdosa sellest, mida Meadow’ isa oleks rahvusvahelise filmitähena teeninud, kuid tema elu poleks traagiliselt enneaegse lõpu leidnud," ütles Jeff Milam ajakirjale People tehtud avalduses.

Walkeri 25 miljoni dollari suuruse varanduse ainupärija oli tütar.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Karutapja 11. aprill 2016 15:23
Kaks sõpra istusid koos autosse, vajutasid kõvasti gaasi ja sõitsid end surnuks - kiirelt ja vihaselt. Kogu lugu.
tubli, Meadow! 11. aprill 2016 07:59
Pumpa aga edasi! Nii palju, kui saab. Las su tubli advokaat mõtleb veel, keda või mida saaks Paul Walkeri surmas süüdistada. Porchega proovisite, oli liiga kõva pähkel. Nüüd juhi omaksed maksid peenraha. Vbl edasi kaevata teedeehitaja peale, et kehvad teed olid? Haljastusfirma? Ilmajaama?
See on puhas oletus, et Walker oleks teeninud meeletuid summasid. Seda ei tea keegi, kui edukaks tema karjäär oleks kujunenud. Võibolla poleks ta midagi teeninud. Seega küsida "peenraha" mingist oletatavast summast, mida pole kunagi olemaski olnud, on võimalik vaid Ameerikas.
Meadow tundub olevat väga rahaahne.

SISUTURUNDUS