Inimesed

Selgeltnägemine või tulus äri? Moodsa aja nõiad teevad hoogsat müügitööd (246)

Kaja Roomets, Kais Allkivi, 9. aprill 2016 06:00
MAAGIA MÜÜGIKS: Marilyn Kerro ja tema pood Mecca, mille ta avas mullu veebruaris enda sõnul selleks, et tutvustada inimestele tervislikku eluviisi ja looduslikke materjale.Foto: Laura Strandberg
"Mul on neist kahju!" ütleb tervendaja ja selgeltnägija Ille Lepasepp nõid Nastja ja Marilyn Kerro kohta, kes kümnete ja sadade viisi oma energiaga laetud talismane müüvad. Hakkajad nõianeiud põlevad tema sõnul heleda leegiga ning must maagia kulutab kiiremini, kui nad arvatagi oskavad. "See on äri! Ainult kasu saamine. Musta maagia haare on tugev, kõik on rahaks arvestatud. Kes väega mängib, tõmbab endale karistuse kaela," hoiatab Jäneda nõid.

Nõiataridest on saanud justkui poptähed – fänninänni müüvad nad igatahes samamoodi edukalt. Eesti "Selgeltnägijate tuleproovi" võitnud Nastja on 2009. aastast alates müünud osta.ee oksjonilehel maha 642 eset: ehetest ja joonistustest energiaga laetud rõivasteni. Vaat et igal aastal ilmub Nastjalt ka raamat. Mullu avas aga Vene selgeltnägijasaates laineid löönud Marilyn Kerro Tallinna vanalinnas poe. Tema meisterdatud kristallidest käevõrud maksavad näiteks 65 ja voodoo-nukud 150 eurot.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.12.2017
Esoteerikakirjanduse võidukäigule aitab kaasa televisioon
19.04.2016
VIDEO JA FOTO | Hundiga poseerinud Marilyn Kerro: alguses oli hirm
11.04.2016
“Selgeltnägijate tuleproovis” osalenud Marilyn Kerrol libises võit taas käest!
09.04.2016
GALERII | Nõiaäri lokkab - Nastja esitles oma ennustuskaarte