Inimesed

Barrymore võib lastest ilma jääda? 

Triin Tael, 6. aprill 2016 06:00
KAUGELTKI MITTE ARMASTUS ESIMESEST PILGUST: ­ Drew Barrymore tunnistas, et ta polnud kunstikonsultant Will Kopelmani sugugi mitte esimesest pilgust armunud. ­Alati kättesaadav ja heast perest mees olevat talle hea partii tundunud. vida pressFoto: Vida Press

Jõukast New Yorgi perest pärit kunstikonsultant Will Kopelman paistis olevat mees, kes omaaegsele pöörasele elupõletajale Drew Barrymore’ile päitsed pähe pani. Endine lapstäht, kes oli 11aastaselt alkohoolik ja aasta pärast juba narkomaan, ei jõudnud ära kiita pereelu Willi ja nende kahe pisitütre seltsis. Kuid eelmisel reedel kärgatas pauk: Drew ja Will on lahku läinud.

"Paraku on meie perekond seaduslikult lahku minemas," tõdesid nädalavahetusel 41aastane Hollywoodi näitlejanna ning tema kunstikonsultandist mees Will Kopelman (38), kelle abielu ei kestnud nelja aastatki.

"Kuid me ei tunne, et see ei luba meil pere olla," kinnitasid Drew ja Will, et neile on kõige tähtsamad nende kaks tütart, kolmeaastane Olive ja peatselt kaheseks saav Frankie.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.01.2017
Drew Barrymore oli zombisarja võtetel surmasuus
07.03.2016
Drew Barrymore'i abielu ajas lõhki tema hipilikkus?
04.03.2016
Drew Barrymore lahutab kolmanda abielu - lapsed jäävad isale?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee