Inimesed

Mariah Carey tuleb Eestisse koos lastega (2)

Kais Allkivi, 5. aprill 2016, 06:00
LASTEGA TUURIL: Mariah Carey koos poeg Moroccani ja tütar Monroega Londonis kuulsas Hamleyse mänguasjapoes. Kaksikute isa on Mariah’ ekskaasa Nick Cannon, aasta algul kihlus laulja Austraalia ärimehe James Packeriga.Foto: Vida Press (instagram.com/mariahcarey)

Homme jõuab Eestisse lauludiiva Mariah Carey, kellega on maailmaturneel "Sweet Sweet Fantasy Tour" kaasas ka tema nelja-aastased kaksikud Monroe ja Moroccan. "Õnneks meeldib neile reisida ja nad on veel piisavalt noored, et ma saan neid igale poole kaasa võtta," ütles Mariah hiljuti Briti telesaates "BBC Breakfast".  

Lauljanna rääkis, et talle meeldib, kui lapsed saavad uusi kogemusi, kuigi poeg Moroccanile fotokaamerate valgusvihus olla ei meeldi ja poiss näitab piltnikele aeg-ajalt keelt. Tüdrukuke Monroe aga võtvat kaamerate ees uljalt poose. 

Üle 13 aasta taas Euroopasse jõudnud Mariah Carey turnee algas 15. märtsil Šotimaal Glasgows ja päädib 2. juulil USAs New Orleansis. Lavatehnikat veetakse kaheksa veoautoga ja meeskond reisib neljas bussis. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. aprill 2016, 23:21
GALERII | MARIAH CAREY EESTLASTELE: "Tahan teada, kuidas armastus teie keeles kõlab!"
6. aprill 2016, 13:48
DIIVA EESTIGA TUTVUST EI TEE: õhtul Saku Suurhallis esinev Mariah Carey viibib Tallinnas vaid kontserdi ajal
19. märts 2016, 13:53
DIIVA TULEB KA EESTISSE! Mariah Carey annab üle pika aja jälle Euroopas kontserte.
15. märts 2016, 06:00
"Mariah Carey on südametu nõid!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee