Inimesed

MARTIN ALGUS: vahel naeran oma naljade peale üksi (1)

Silja Ratt, 4. aprill 2016 06:00
LUTSU PREEMIA: Eile andis Palamuse vallavanem Urmas Astel (paremal) stsenarist Martin Algusele üle Oskar Lutsu huumoripreemia.Foto: Aldo Luud

"Ma armastan naerda, aga ma ei ole selline vigurvänt, kes käib igal pool nalja tegemas või keda võib kutsuda peole nalja tegema," ütleb nädalavahetusel Oskar Lutsu huumoripreemia võitnud näitleja, dramaturg, stsenarist ja näitekirjanik Martin Algus.

Värske huumoripreemia laureaat Martin Algus räägib, et ei osanud Lutsu preemiat oodata. "Ma polnud selleks valmis, aga seda suurem õnnetunne mind valdas," tunnistab ta.

Algus ütleb, et on loomult lõbus tüüp. "Mulle meeldib naerda ja mõnikord ma naeran juba enne, kui olen midagi naljakat öelda suutnud. Mõnikord ma naeran mõne oma nalja peale üksi ja siis teised naeravad seda, et ma naeran," kirjeldab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.04.2019
GALERII | Oskar Lutsu huumoripreemia pälvinud Urmas Lennuk: „Enda arvates ma ei ole naljamees. Minu abikaasa nimi on Liisa ja äärmisel juhul olen ma Liisa mees.“
27.11.2018
Martin Algus: „Midagi rabavat pornosaitidelt tänapäeval enam ei leia, seal on lihtsalt kõigile midagi. Ja samas ei midagi.”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee