Teater

GALERII | SÜDAMLIK TEATRIPIDU: Draamateatris 85. sünnipäeva tähistanud Ita Ever pidas publikut pisarateni liigutanud kõne ja vihtus väsimatult tantsu! (25)

Õhtuleht.ee, 2. aprill 2016 21:19
Foto: Teet Malsroos
Reedel võttis Eesti teatri grand old lady Ita Ever Draamateatris etendusega "Finaal" ja sellele järgnenud sünnipäevapeoga vastu 85. eluaasta.

Armastatud näitlejanna oleks aga justkui 20. sünnipäeva tähistanud – pärast kolm tundi kestnud teatrietenduses mängimist võttis daam krapsakalt vastu õnnitlusi ja vihtus etendusele järgnenud peol väsimatult ning rõõmsalt tantsu.

Samal teemal

Ever pidas ka südamliku sünnipäevakõne, mis publikule pisarad silma tõi. Näitlejanna teatas kõnes, et plaanib kahe nädala pärast endast vaid mõned aastad vanema Kihnu Virve eeskujul langevarjuga hüppama minna. Ta kinnitas sealjuures, et tegemist pole aprillinaljaga!

Draamateatri juht Rein Oja ulatas Itale üle suure kollaste tulpide sülemi, mille oli koos armsa õnnitlusega läkitanud president Toomas Hendrik Ilves. Õnnitluskõned pidasid ka Eesti Teatriliidu esimees Ain Lutsepp ja Eesti Näitlejate Liidu esimees Gert Raudsep.

Ühel hetkel ilmusid suurte roosikimpudega lavale näitlejad Jan Uuspõld ja Juss Haasma, kelle käevangus säravas rohelises kleidis juubilar peosaali kõndis.

Vaata meeleolukaid fotosid galeriist!

Samal teemal

04.03.2016
Ita Everi sünnipäevalubadus: aprilli teises pooles kavatsen hüpata lennuki pealt langevarjuga alla!
02.03.2016
FOTOD | Laine Randjärv käis Ita Everi sünnipäevapeol koos saatjaga
01.03.2016
TV3 VIDEO | Mida räägivad Ita Everi lähedased ja sõbrad sünnipäevalapsest?