Inimesed

Jüri Pootsmann andis trammis kontserdi: pidin ikka kogu aeg kuskilt kinni hoidma 

Katharina Toomemets, 1. aprill 2016, 06:00
KITSAS KÄES: Eile keskpäeval läks trammis number 4 ikka päris kitsaks, kui Jüri Pootsmann sinna koos oma bändikaaslastega pillid püsti pani ja kontserdi käima lükkas. Kohale tulnud fänne see aga ei heidutanud – rahvas laulis kaasa ja püüdis lemmikartisti ka pildile saada. Foto: Stanislav Moškov

"Ma tahaks praegu ka kuskilt kinni hoida, selline tunne on. Pidin endale kogu aeg meelde tuletama, et ma pole laval, vaid siiski trammis," kirjeldas laulja Jüri Pootsmann oma emotsioone vahetult pärast seda, kui ta lõpetas kontserdi sõitvas trammis.

Neljapäeva lõuna paiku oli Tondile trammi lõpp-peatusesse kogunenud palju rahvast. Kui muidu poleks seal midagi imestada, sest inimesed sõidavad ju ikka trammiga, siis eile lasti mööda päris mitu transpordivahendit. Peagi selgus ka põhjus – ette veeres superstaar Jüri Pootsmanni piltidega tramm, millele kõik kiirustasid.

Algas Tallinna Tehnikaülikooli tudengi Erkki Kubberi unistuste pidu. Nimelt võitis just Erkki idee korraldada pidu trammis nr 4 koos Jüri Pootsmanniga Telia, Spotify ja Tallinn Music Weeki konkursi "Tee oma pidu".

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. aprill 2016, 06:00
" 13 on mu õnnenumber!"
7. aprill 2016, 10:29
Mida arvab Briti väljaanne Metro Eesti euroloost?
1. aprill 2016, 10:06
VIDEO | Ville Jehe, Silver Meikar ja Indrek Saar askeldasid vabatahtlikena garderoobis
31. märts 2016, 13:59
ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Jüri Pootsmann andis trammis kontserdi: pidin meeles pidama, et kinni hoida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee