Inimesed

President Ilves jättis endast jälje tarkvarafirma programmikoodi (5)

Õhtuleht.ee, 29. märts 2016, 14:15
Foto: Presidendi kantselei
Esmaspäeval külastas president Toomas Hendrik Ilves koos abikaasa Ievaga Tartus asuvat tarkvara- ja tootearendusfirmat Mooncascade. Üllatusena pakuti külastuse käigus ka presidendile võimalust sõrmed programmikoodi pista, vahendas Menu.

"Kuna oli teada, et president soovib külastuse käigus kingitusega tunnustada eelmisel aastal Eesti noorettevõtjaks valitud Mooncascade’i ühte asutajat Indrek Ulsti, tahtsime presidendile omalt poolt samuti väikese üllatuse teha," selgitas Mooncascade’i teine asutaja ja Garage48 eestvedaja Priit Salumaa.

"Arvestades, et president on ju kunagi koodikirjutamist õppinud, arvasime, et tal võiks olla põnev tänapäevast tarkvaraarendust ka lähemalt näha ja miks mitte ka proovida," kirjeldas Salumaa. "Indrek valmistas seega presidendile väikese ülesande – lisada ühte koodifaili tervitus meie kliendile, Seattle’is asuvale mobiilianalüütika tarkvara arendavale firmale Tune.“

Loe pikemalt Menust.

Samal teemal

28. märts 2016, 18:43
GALERII | Presidendipaar külastas Tartut

5 KOMMENTAARI

a
alf 30. märts 2016, 13:34
Millise jälje president Ilves rahva mällu jätab on teada. Pagulaspoliitika ja kooseluseaduse soosija ning reeturliku piirileppe pooldajana jätab sügava jälje rahva mall, kuid kahjuks negatiivse.
k
kass 30. märts 2016, 13:18
piinlik on lugeda
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee