SAI KOLLEEGIDELT TUNNUSTUSE: Luule Komissarov võttis eile õhtul näitlejate liidu esimehelt Gert Raudsepalt vastu aurahaga kaasneva diplomi, millel kirjas: "Kolleegid kummardavad sügavalt."Foto: Hendrik Osula
Aigi Viira 28. märts 2016 06:00
Teatris NO99 tunnustati läinud aasta silmapaistvamaid teatriinimesi.  

Teatris NO99 tunnustati läinud aasta silmapaistvamaid teatriinimesi.  

"Heameel on mul näitlejate liidu juhatuse auraha puhul ikka, süda hüppas sees päris kõvasti," säras Ugala grand old lady Luule Komissarov eileõhtuse teatrigala järel NO-teatri kuldseks ehitud saalis. "Issakene, see on ju ka omaette tunnustus. Kui ilusasti nad kirjutavad siia aukirja peale: – kolleegid kummardavad sügavalt!" 

Ning siis ilmub Luule silmi kaval säde: "Ega ma päris loll ka ole! Ma saan aru, et olen olnud 50 aastat teatris ja eks nad ikka peavad siis natuke vanainimest meeles pidama. Tegelikult on tore, kui vanainimest või vanemat inimest ka meeles peetakse! Ausalt, see on väga sümpaatne, jumal tänatud, et nad seda teevad." Eesti näitlejate liit määras talle aurahaks 830 eurot. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (28)

Kaie 29. märts 2016 12:11
Kuskil seitsmekümnendatel, kui mu ema teatris kindlustusasju ajas, ootasin ema Luule pool. Noh, pandi mind lauataha ja kästi sööma hakata_ keeldusin. Siis ütles Luule, et on mu vanaema ja käsib mul sööma hakata. Ütlesin, et ta ei ole mu vanaema! Siis ta küsis:"Milline su vanaema on?"
Vastasin:"Et, tal on barett peas." Luule läks korraks ära ja tagasitulles oli tal selline, suur, oranz` barett peas. Ta veenis mind nii, et ma tõega uskusin ta minu vanaema olevat.
Tema mees andis meile mõlemale, kordamööda libakäsu ja siis naeris mõlema üle, kui lollid me oleme, et seda täitsime.
naine 28. märts 2016 20:13
Intelligentne naine, kes mängib hästi kõik rollid nii laval kui elus.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS