Foto: Kreete Uustalu
Aigi Viira 26. märts 2016 06:00
Jaan Willem Sibul on haigusega kaotanud 30 kilo: ooperisolist tähistas juubelit "Heliseva muusika" viimase etendusega, kuhu ta tuli otse tõvevoodist.

Jaan Willem Sibul on haigusega kaotanud 30 kilo: ooperisolist tähistas juubelit "Heliseva muusika" viimase etendusega, kuhu ta tuli otse tõvevoodist.

"Loodan adrenaliini peale, et see aitab välja," ütles neljapäeval 60. sünnipäeva tähistanud Vanemuise näitleja ja laulja Jaan Willem Sibul vastu etendust "Helisev muusika". Äsja haiglast pääsenuna polnud tal kahtlustki, et etenduse mängimine seekord kergelt ei tule. "Küll ma selle etenduse ära teen, mul on vaja lihtsalt vastu pidada."

"Kus see mees on? Kus mu luup on? Seda poissi peab ju luubiga vaatama!" hüüatas Vanemuise näitleja Merle Jääger, kes tuli pärast etendust Jaan Willemit õnnitlema. Tõsi, endist kaalukat artisti on praegu raske äragi tunda, sest kilosid on ta kehakaalust kaotanud lausa 30. Mitte mingi imedieediga, vaid tervise tõttu.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (3)

no vot 28. märts 2016 23:11
Pole halba ilma heata - mees kohe palju noorem ja kenam. Kindlasti on nüüd ka palju kergem laval seista ja laulda. Õnne ja tervist!
kooliõde 26. märts 2016 10:51
Palju , palju õnne, tervist, kõlavat lauluhäält ja sära silmadesse ning kõike head Sinu isiklikus elus!
...aga selle kaaluga on sedasi...et tuletad meelde kooliaegset vallatut Jaani sedasi palju rohkem....ja eks siis käisid ka tihti Vana Antslast Antslasse ja tagasi ju jala....ise särades ja rõõmus!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS