Inimesed

IMELINE MUUTUJA HÄLI: ämm küsis pojalt kõigi ees, kuidas too minusugust hambutut suudelda saab (165)

Kaja Roomets, 23. märts 2016 06:00
Häli enneFoto: TV3

26aastane Häli ütleb enda kohta, et ta ei ole vesistaja tüüp ja nutab ainult siis, kui midagi väga vihaseks ajab. Nagu näiteks kolm aastat tagasi, kui ämm sünnipäevalauas kõigi ees oma pojalt küsis, kuidas ta küll seda hambutut plikat suudelda suudab. Hälil oli ühtaegu valus ja häbi.  

Häli arvates andis ämm sellega nende lahkuminekule oma panuse, mees panigi tema juurest jooksu. Kolme väikese lapsega üksi jääda, kõige pisem neist alles aastane, oli noorele naisele ränk üleelamine. Peale rahapuuduse põhjustas lahutus naises depressiooni, see omakorda kaalutõusu. Tööd saada ei õnnestunud, pealegi häbenes Häli hullult oma välimust.

"Rasedus oli Häli puhul see, mis hambad lagunema pani ja neid rasedusi oli tal järjest kolm. Hälil on oma 7-, 6- ja 4aastasest lapsest palju rõõmu, kuid kogu ilu oli ta neile andnud. Ka kõht ja rinnad on läinud mis läinud. Kaks rinnahoidjat tuleb üksteise otsa panna – enne tavaline, siis spordi oma peale, mis rindu tavalises hoiavad." Nii seisab TV3 saatesarja "Minu imeline muutumine" muutuja Häli nn stardiprotokollis. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.02.2016
"Minu imeline muutumine": kahe kuuga kakskümmend aastat nooremaks
27.09.2015
MUUTUMISSAATE MERLYN: ilulõikus päästis mind hirmsatest valudest, mida suured rinnad põhjustasid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee