Inimesed

Ewerti ja draakonite trummar sai ükskord laval kuumarabanduse 

Katharina Toomemets, 22. märts 2016, 06:00
OOTUSÄREVAD: Eile käisid Saku suurhallis vilkad ettevalmistused Ewert and the Two Dragonsi seni suurimaks soolokontserdiks. Pildil vasakul kitarrist Erki Pärnoja, ees keskel trummar Kristjan Kallas, taga keskel laulja Ewert Sundja ja paremal bassimees Ivo Etti.Foto: Mari Luud

"Minu kõige halvem lavakogemus oli Hollandi festivalil, kus ma sain laval kuumarabanduse. Ma arvan, et pool lugu jäi puudu sellest, et oleksin kokku kukkunud," jutustab ansambli Ewert and the Two Dragons trummar Kristjan Kallas.

Täna õhtul annab maailmas palju ringi rännanud ansambel Ewert and the Two Dragons Saku suurhallis oma karjääri seni suurima soolokontserdi. Õhtuleht uuris sel puhul, millised on olnud bändi ägedaimad ja kõige hullemad lavakogemused.

Bändimehed meenutavad kui ühest suust, et üks raskemaid esinemisi oli 2012. aastal Torontos, kui nad pidid pärast pikka lendu otse kontserdipaika minema ja ajavaheväsimust trotsima.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21. aprill 2016, 17:05
VAATA! Ewert and The Two Dragonsil valmis karjääri suurimast soolokontserdist video
23. märts 2016, 11:42
GALERII | Ewert ja draakonid meelitasid oma kontserdile tuhandeid muusikasõpru
21. märts 2016, 17:40
GALERII | Ewert Sundja saagis täna homse kontserdi tarbeks klaveri detaile
21. märts 2016, 17:22
ÕHTULEHE VIDEO | Ansambel Ewert and The Two Dragons: suurel festivalil esinedes närvi pole, kuid kodupubliku ees on kõige hullem esineda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee