Inimesed

INIM-BARBIE KRIITIKUID EI SALLI: mul ei ole selle s... jaoks aega! (63)

Õhtuleht.ee, 21. märts 2016 14:36
Foto: Instagram/powerliftingbarbie
Eesti oma Powerlifting inim-Barbie Anne Smith teatab, et põhjus, miks ta kõik "hater'id" (inglise k. vihkajad) ära kustutab või blokeerib on see, et tal pole ilmselgelt sellise s... jaoks aega.

"Mõned kallid mõrrad on isegi minu poole pöördunud, et selle üle (blokeerimise - toim) kurta. Hahaa, kui ignorantne see on! Ma ütleks, et lausa uus tase," kirjutab Anne Instagramis.

"Minge tagasi sinna, kuhu te kuulute, kallid vihkajad. Ma pole upsakas. Ma olen realist. Andestust," lõpetab inim-Barbie sotsiaalmeedia sissekande, milles ta õelutsevaid inimesi kritiseerib.

Samuti kirjutab reedel telesaates "Mälupokker" osalenud inim-Barbie Instagramis, et tema jaoks oli see saade show-tegemine. Nimelt ei hiilanud Anne Smith saates eriliste teadmistega. Selle asemel prunditas ta huuli ja loopis bravuurikalt žetoone. 

"See oli show ja 5-aastane ilmselt saab ka sellest aru. Need küsimused olid ka ilmselt meelega sinna valitud "sellised". Saite oma inim-Barbie, sellise lamba nagu kollane meedia tahtis maalida. Hagu juurde. Vaatajate numbreid ja muud kräppi. Huuled overdrawn and tissid lõua all," kirjutab Anne ja lisab, et tema hinnangul sünnitab ühiskond haigeid inimesi ja toidab veel haigemaid.

Samal teemal

17.00.2018
Eesti inim-Barbie: ma ilustasin kaua oma liigset kehakaalu ja rasvumist
18.08.2017
Halleluuja! Jumal halastas Inim-Barbie peale ja kinkis talle rinnahoidja
09.04.2016
Inim-barbiele kingiti sünnipäevaks alasti ori, kes külalisi teenis ja teenindas
09.02.2016
Mis tööd teeb Powerlifting Barbie ehk Eesti oma inim-Barbie?