Inimesed

Mart Sander naaseb taas teleekraanile (44)

Katharina Toomemets, 18. märts 2016 06:00
KAASSAATEJUHT: Koos Mardiga astub ekraanile ka Mariliis Elmik, Eesti pokkerimeister ja profidiiler. "Ta on minu väga hea pokkeripartner, kellega koos oleme mitu aastat mängimas käinud. Meil on ta mängu diiler – kui mina haldan sisulist poolt, siis tema jälgib tehnilist ja "juriidilist" külge," ütleb Mart.Foto: Marion Pettai / Kanal 2

"Aastate eest käisin regulaarselt mälumängudel, olen isegi ühe Eesti meistrivõistluse küsimused koostanud. Ega see mäng minu jaoks "suurvõidu" peale olnudki, pigem on see väga arendav meelelahutus heas seltskonnas," räägib multitalent Mart Sander, kes hakkab juhtima saadet "Mälupokker". 

"Olen teles töötanud sellest ajast peale, kui olin seitse – kui aus olla, mind ei võlu väga see lõputu huumori-, nalja-, sketši-, paroodia-, šõu- ja pullisaadete kavalkaad, mis meie eetrit uputab," ütleb mees, kes on enda sõnul alati tahtnud teha haridussaateid, dokfilme või telelavastusi. "Neid on kommertskanalitele küllalt raske müüa. Tänu sellele, et veetsin eelmise aasta sügise Broadwayl ja USA tuuril, astusin mõneks ajaks üsna otsustavalt telemaastikult välja." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.10.2016
TV3 VIDEO | Sanderi seriaalis "Litsid" mängib peaosa Palmiste: ta toob rolli väärikat daamilikkust
17.08.2016
Kes on näosaate "mustad hobused" – rokkarid või kaunitarid?
12.01.2016
TV3 VIDEO | Mart Sander: Euroopa tsivilisatsioonile saab saatuslikuks moslemite vastuvõtt
02.12.2015
Mart Sander kingib lasterikastele peredele oma lasteraamatu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee