Inimesed

Endine Nemo laulja Kersti Madis: "Mind ei surutud nurka, pugesin sinna vabatahtlikult." (48)

Urmas Vahe, 17. märts 2016 06:00
27 AASTAT LAVALT EEMAL: Kersti Madis on rohkem tuntud Rosenbergi nime all, mida ta 70ndatel ja 80ndatel Nemos lauldes kandis. Kaunis õlgadeni ­ulatuv blond juus, millega Kersti lavalaudu tallas, on ikka alles.Foto: Laura Oks

"Ma ei ole end kunagi pidanud suureks lauljaks," ­tunnistab täna 60. sünnipäeva tähistav Kersti Madis, endine Rosenberg, puhtsüdamlikult. Kuigi aastaid ansambli Nemo eesotsas laulnud naisel tuli 80ndatel põhisolisti koht Anne Veskile loovutada ja sisuliselt taustalauljaks hakata, polnud neil tema sõnul mingit nähtamatut võitlust. "Kumbki oli rahul oma rolliga. Anne oli palju tugevam." 

Kunagise Kersti Rosenbergi viimasest lavalkäigust koos ansambliga Nemo on möödas 27 aastat. "See oli meeletult palaval 1988. aasta suvel Kiievis, kui ma tundsin, et kõik edasine võib muutuda õudusunenäoks, kui ma midagi ette ei võta. Asja kiirendas veel hullkuum ilm. Süda oli katkematult paha. Teadagi, mis põhjus selle taga oli," meenutab Kersti, kes ootas siis enda ja kaasa Karl Madise esimest poega. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.03.2016
Retrovideo: ujumislestadega linoleumpõrandal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee