Inimesed

Ivo Linna: "Mu sünnipäevast võtab osa 4700 naistantsijat pluss publik!" (23)

Katharina Toomemets, 17. märts 2016 06:00
PEO PEREMEHEGA: Naiste tantsupeo pealavastaja Ülo Luht (paremal) oli see, kes helistas Ivo Linnale ja muusiku II Eesti naiste tantsupeo patrooniks palus. Ülo oli ka 2011. aastal peetud I naiste tantsupeo pealavastaja ja kunstiline juht.Foto: Anatoli Makarevitš

Armastatud laulja paluti naiste tantsupeo patrooniks.  

Milline mees võiks uhkeldada, et 4700 naist tantsib talle tema sünnipäeval? Just selline sünnipäev ootab ees Ivo Linnat Jõgeval 12. juunil, armastatud laulja 67. sünnipäeval. 

"Mulle helistas tuntud tantsuinimene ja naiste tantsupeo pealavastaja Ülo Luht, kes ütles, et naiste tantsupeo organiseerijate suureks sooviks oleks näha mind selle ürituse patrooni rollis. Alguses olin ma vägagi hämmastunud," tunnistab II Eesti naiste tantsupeo patrooniks valitud Ivo Linna, et võttis ikka mõtlemisaega ka – kas ta sobib peo patrooniks. "See on minu jaoks ikkagi võõras ala. Aga tantsima nad mind ei sunni ja kui neil on sellist esindusfiguuri vaja ja leiti, et mina sobin, olen ma väga õnnelik," kinnitab Linna, kes sõitis eile Ameerikasse, kus on seotud aprilli alguseni ühe teleprojektiga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.06.2016
IVO LINNA: klomp tuli kurku, kui tuhanded naised mulle koos sünnipäevalaulu laulsid
12.06.2016
GALERII | Käisid Jõgeval naiste tantsupeol? Vaata, kas leiad end või oma tuttavaid piltidelt!
11.06.2016
Prantslane: õpin tantsupeoks samme harjutades ka eesti keelt
02.03.2016
Kas ja kellele oleks vaja uuendatud Kalevi staadionit?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee