PEO PEREMEHEGA: Naiste tantsupeo pealavastaja Ülo Luht (paremal) oli see, kes helistas Ivo Linnale ja muusiku II Eesti naiste tantsupeo patrooniks palus. Ülo oli ka 2011. aastal peetud I naiste tantsupeo pealavastaja ja kunstiline juht.Foto: Anatoli Makarevitš
Katharina Toomemets 17. märts 2016 06:00
Armastatud laulja paluti naiste tantsupeo patrooniks.  

Armastatud laulja paluti naiste tantsupeo patrooniks.  

Milline mees võiks uhkeldada, et 4700 naist tantsib talle tema sünnipäeval? Just selline sünnipäev ootab ees Ivo Linnat Jõgeval 12. juunil, armastatud laulja 67. sünnipäeval. 

"Mulle helistas tuntud tantsuinimene ja naiste tantsupeo pealavastaja Ülo Luht, kes ütles, et naiste tantsupeo organiseerijate suureks sooviks oleks näha mind selle ürituse patrooni rollis. Alguses olin ma vägagi hämmastunud," tunnistab II Eesti naiste tantsupeo patrooniks valitud Ivo Linna, et võttis ikka mõtlemisaega ka – kas ta sobib peo patrooniks. "See on minu jaoks ikkagi võõras ala. Aga tantsima nad mind ei sunni ja kui neil on sellist esindusfiguuri vaja ja leiti, et mina sobin, olen ma väga õnnelik," kinnitab Linna, kes sõitis eile Ameerikasse, kus on seotud aprilli alguseni ühe teleprojektiga.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad