Inimesed

"Politseiakadeemia" täht Michael Winslow: enamik mu häälitsustest polnud filmi sisse kirjutatud 

Geidi Raud, 16. märts 2016, 06:00
NÄO- JA HÄÄLEMEISTER: Naljakaid näoilmeid ja veidraid häälitsusi pudeneb Michael Winslow’l kui varrukast. Pikalt temaga tõsist juttu rääkida ei saa, vahele lõikab kas koera haugatus või ­kärbsepinin. Foto: Mari Luud

Kas mäletate, kui veenvalt "Politseiakadeemia" komöödiasaagas Larvelle Jonesi kehastanud Michael Winslow peeru, kuulipilduja, habemeajamispardli, puruneva autorehvi või kriuksuva värava häält tegi? Esmaspäeval esimest korda Eestisse saabunud häältemeister ja koomik ei talitse end kaadri või lava tagagi – pelgast veeklaasist võib tema käes saada haukuv koer.

Kohtun 57aastase Michael Winslow’ga esmaspäeval kell 17 Viru hotelli fuajees. Tema käepigistus on õrnemast õrnem ja ta tervitab mind tasasel häälel. Esmamulje on aga petlik. Tasane pole kohe kindlasti Winslow’ kirjeldamiseks sobiv omadussõna.

Siia püstijalakomöödia šõuks saabunud häältemeister on intervjuu ajaks Eesti pinnal viibinud alles mõne tunni. Hommikul alustas ta autosõitu Riiast Tallinna, et kella üheks "Ringvaate" salvestusele jõuda. Vaatamata ajavahele Ameerika Ühendriikidega ning pikale teekonnale ei ilmuta koomik väsimuse märki.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. september 2019, 00:01
"Rohkem kõhutuult, matslikkust ja tissi-peput!"
18. jaanuar 2018, 11:03
Suri esimese „Politseiakadeemia" režissöör Hugh Wilson
14. märts 2016, 20:00
ÕHTULEHE VIDEO | "POLITSEIAKADEEMIA" STAAR MICHAEL "JONES" WINSLOW: improviseerisin filmis 70 protsenti häälitsustest
17. veebruar 2016, 09:48
"Politseiakadeemia" Jones tuleb Eestisse nalja tegema!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee