Henry Kõrvits, Tambet Tuisk (paremal).Foto: Mati Hiis, Arno Saar
Eesti Päevaleht 12. märts 2016 12:34
Eelmisel nädalal kinodes esilinastunud Eesti mängufilmis „Perekonnavaled” peaosa mänginud Tambet Tuisk (39), kes mõne aasta eest NO-teatrist lahkus, lubab endale luksust mõnest filmirollist ka ära öelda.

„Minust targemad inimesed on öelnud, et liiga palju pildis olemine ei tule kasuks,“ ütles Tuisk, kes tunnistas, et režissöör René Vilbre oli pakkunud talle „Klassikokkutulekus“ rolli, mida mängis Genka (Henry Kõrvits), kuid ta ütles ära.

„Mul oli palju tööd, võtteperiood oli väga lühike ja... ütlesin ära. Ma arvan, et jumal tänatud, et ära ütlesin. Nii hästi või orgaaniliselt, nagu Genka seda rolli teeb, poleks mina suutnud,“ rääkis paar aastat vabakutselise leiba maitsnud Tambet Tuisk ja lisas: „Mul on siiralt väga hea meel, et nii läks.“

Tambet Tuisu täit intervjuud loe Eesti Päevalehest!

Samal teemal

Kommentaarid  (37)

Tõesõna, 16. märts 2016 17:36
Tambetis on stiili. Ajuti meenutab veidi nagu Viggo Mortenseni tema parimatel päevil. Arvan, et kui kaardid õigesti välja mängida, võiks lennata väga kõrgelt. Edu igatahes!
Mees 14. märts 2016 15:01
Väga hea komöödia!! Sai südamest naerda :-) :-) :-) Näiteks Ott Sepa silmade punnitamine ja karjumine pole mind veel kordagi naerma ajanud
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS