Tele

Rasmus Kagge lahkub ERRist: üks suur ja pikk ring on minu jaoks lõplikult täis saanud (54)

Õhtuleht.ee, 7. märts 2016 11:44
Rasmus KaggeFoto: Teet Malsroos
Ligi kümme aastat "Pealtnägijas" töötanud Rasmus Kagge lahkub juba käesoleva kuu lõpus rahvusringhäälingust, et teha oma karjääris kannapööre.

2012. aastal Bonnieri preemia pälvinud Kagge teatas täna sotsiaalmeedia vahendusel, et "aeg on lõpuks ometi teha karjääris kannapööre". "Seda enam, et ma olen alles 38aastane. Seetõttu lahkun ma märtsi lõpus "Pealtnägijast" ja "Vikerhommikust". Lahkun Eesti Rahvusringhäälingust ja üldse ajakirjandusest. Et aprillist asuda tööle Stenbocki majas Toompeal. Minu uus tööandja on Riigikantselei ja amet Vabariigi Valitsuse kommunikatsioonibüroo meedianõunik."

Samal teemal

Kagge rõhutas, et ta ei lahku Pealtnägijast ega ERRist intriigide või vastuolude tõttu. "Vastupidi, mind on "Pealtnägija" meeskonnas ja ERRis hoitud ja armastatud kõik viimased 10 aastat ning selle eest tänan südamest kümneid kolleege."

"Lühidalt öeldes – ma teen elus kannapöörde, sest üks suur ja pikk ring on minu jaoks lõplikult täis saanud. Ma olen töötanud piisavalt kaua nii ajalehes, televisioonis kui ka raadios. Ma olen noor mees ja lihtsalt nii ongi, et ma vajan elus uusi väljakutseid." 

"Kui Vabariigi Valitsuse kommunikatsioonibüroo juht Helin Vaher tegi mulle hiljuti pakkumise tulla peaministrit ja valitsust nõustama, siis olin ma sellega sisuliselt poole sõna pealt nõus.

Edu Rasmusele tema uutel väljakutsetel!

Samal teemal

31.09.2019
Rasmus Kagge televisioonist lahkumisest: arvan, et see oli parim asi, mis minuga juhtuda sai
30.00.2017
Rasmus Kagge lahkub valitsuse kommunikatsioonibüroost
01.07.2016
"Pealtnägija" täieneb uuel hooajal kahe mehega
27.04.2016
PALJU ÕNNE! Rasmus Kagge perre sündisid kaksikud