Rasmus KaggeFoto: Teet Malsroos
Õhtuleht.ee 7. märts 2016 11:44
Ligi kümme aastat "Pealtnägijas" töötanud Rasmus Kagge lahkub juba käesoleva kuu lõpus rahvusringhäälingust, et teha oma karjääris kannapööre.

2012. aastal Bonnieri preemia pälvinud Kagge teatas täna sotsiaalmeedia vahendusel, et "aeg on lõpuks ometi teha karjääris kannapööre". "Seda enam, et ma olen alles 38aastane. Seetõttu lahkun ma märtsi lõpus "Pealtnägijast" ja "Vikerhommikust". Lahkun Eesti Rahvusringhäälingust ja üldse ajakirjandusest. Et aprillist asuda tööle Stenbocki majas Toompeal. Minu uus tööandja on Riigikantselei ja amet Vabariigi Valitsuse kommunikatsioonibüroo meedianõunik."

Kagge rõhutas, et ta ei lahku Pealtnägijast ega ERRist intriigide või vastuolude tõttu. "Vastupidi, mind on "Pealtnägija" meeskonnas ja ERRis hoitud ja armastatud kõik viimased 10 aastat ning selle eest tänan südamest kümneid kolleege."

"Lühidalt öeldes – ma teen elus kannapöörde, sest üks suur ja pikk ring on minu jaoks lõplikult täis saanud. Ma olen töötanud piisavalt kaua nii ajalehes, televisioonis kui ka raadios. Ma olen noor mees ja lihtsalt nii ongi, et ma vajan elus uusi väljakutseid." 

"Kui Vabariigi Valitsuse kommunikatsioonibüroo juht Helin Vaher tegi mulle hiljuti pakkumise tulla peaministrit ja valitsust nõustama, siis olin ma sellega sisuliselt poole sõna pealt nõus.

Edu Rasmusele tema uutel väljakutsetel!

Samal teemal

Kommentaarid  (54)

Lisaks 7. märts 2016 23:44
kõigele, mis siin nimetatud ja ka kõik tõele vastab ka kõva joodik. Mõned aastad tagasi Tartu öölaulupeo ülekannet tehes oli see mehike ikka nii auru all, et sõnad ei tulnud enam korralikult suust välja ja nii ta seal puterdas ja puterdas, õnneks kaassaatejuhist naisterahvas siiski päästis olukorra.Paistab, et seda pugemise ja laimamise jälestusväärset tööd polegi võimalik kaine peaga teha ja nii see kutsehaigus muudkui süveneb.
Jätke see vihakõne 8. märts 2016 10:11
KaGGe pole mingi KGB ametnik olnud. Õppis koolis korralikult ja oli hea pioneer.
Selle eest ei tohi süüdistada.
lord 7. märts 2016 21:10
rasmus kagge pole viimased 5 aastat enam olnudki ajakirjanik vaid tema eesmaärk oli ajakirjanduse viigilehe varjus teha koige labasemat mustamist keski vastu ja propat rehvi poolt. need kes seda ei teadnud olid sinisilmsed ulllikesed . nüüd on vähemalet ka rumalatele selge, kes ja ks pilli on kagge mänginud ja kelle tagumikku lakkunud
müüdav 8. märts 2016 09:17
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS