Foto: Vida Press
Mirai Ayashii 8. märts 2016 10:05
Taroskoop ehk horoskoop tarode kaasamise abil aitab saada aimu, mis ootab sind ees järgmise kuu aja jooksul (s.o kuni aprilli keskpaigani).

KAKSIKUD

Õigluse tarot võtab luubi alla karma ning teo ja tagajärje, tuletades meelde, et kõik siin elus on omavahel ühenduses. Siiski ei ole päris kõik siin elus otsene tagajärg sinu tegudele, vaid vahel kistakse sind ka teiste inimeste ellu. See võib olla sinu lähedane või keegi, kellestki hoolid. Abivalmidus võib siinkohal olla hea, kuid ära võta teiste inimeste probleeme liigselt südamesse ja katsu lahendada need võimalikult õiglaselt ja realistlikult.

Võimalik, et seisad praegu ka mingi otsuse ees, ükskõik mis see ka poleks. Kaart tähendab, et otsuse langetamisel ei saa sa seda hiljem enam olematuks teha või ümber mõelda. Pane jalg kindlalt maha, langeta otsus ja usu, et tegu saab olema otsusega, mis aitab sinu elu suunata paremuse poole ning loob tulevikuks kindla vundamendi.

Ühtlasi mõtle järele, kas sinu töö- ja eraelu on tasakaalus? Ühele või teisele liigselt tähelepanu pöörates head nahka ei tule. Lahendus on siinkohal teha endale selgeks, kumb sulle tegelikult rohkem rahuldust pakub. Kui tahad tegeleda rohkem tööga, tegele, ja ära ürita olla mõlemas võrdselt edukas. Kui olulisem on kodu, ära võta tööasju pidevalt endaga koju. Kui sa ei saa kummagagi hakkama, on viimane aeg mõelda, milline töö teeks sind õnnelikuks ja aitaks saavutada tasakaalu nii tööl kui kodus.

Armastus: usaldus ja õiglus tulevad mängu ka siin. Kui sinu suhtes on probleeme usaldusega, on viimane aeg minna eri teed. Ära usu ilusaid sõnu ja lõputuid lubadusi. Kui alles otsid suhet, võib see olla juba sinu nina all, kuid pead enne mõtlema, mida suhtelt tegelikult soovid ja ootad.

Küsi endalt järgmised küsimused: mis on minu jaoks õige, mis vale? Kas olen enda vastu aus? Milline osa minu elust on tasakaalust väljas?

VÄHK

Kas tunned, et sinu elus on midagi valesti, sest kõik tundub korras olevat? Vahel ei tunne me rahulolu ära, kui see käes on ja ootame ikka midagi enamat. Unusta ärevus ja naudi, et vahelduseks ei pea sa millegi pärast muretsema. Kui õnnelikkus ei ole sinule omane tundmus, õpi seda tundma. Oled käinud läbi pika tee, mis jõudnud viimaks lõpule. Naudi, naudi ja veel kord naudi!

Kui tunned, et sul oleks vaja puhkust, tee endale üks mõnus õhtu ja mõtle selgeks kõik peas tekkinud muremõtted. Sul ei ole vaja neid endaga kaasas kanda, eriti veel nüüd. Unista suurelt, unista palju ja usu, et väärid kõike, mida elul sulle pakkuda on.

On suur võimalus, et sa ei saa tööl vajalikku tunnustust, kuid kas sa pole ka ise liiga tagasihoidlik? Ehk suled silmad enda saavutuste ees ja sead ideaaliks neid, kellega pole mõtet end võrrelda. Kui töö ei paku sulle enam rahuldust ja usud, et sul on rohkem pakkuda, vaata töökuulutusi, sest leiad ehk midagi paremat. Välistatud ei ole ka võimalus, et töö ootab sind mõnes välisriigis.

Armastus: otsijad võivad nüüd kallima leida pigem reisidelt või väljasõitudelt. Tõenäoliselt kohtud paljude huvitavate inimestega. Kui oled suhtes, võtab see nüüd pisut tõsisemad pöörded, kõne alla võib tulla ühise kodu soetamine või küsimus, kas saada lapsi. Igal juhul peaksite olema partneriga ühel lainel.

Küsi endalt järgmised küsimused: kas minu elus on tõesti kõik valesti või ei oska ma lihtsalt õnne ära tunda? Kas minu saavutused on sünkroonis minu soovidega?