Jüri PootsmannFoto: Tiina Kõrtsini
Katharina Toomemets 5. märts 2016 06:00
33 välismaalast panid "Eesti laulu" finalistid pingeritta.

33 välismaalast panid "Eesti laulu" finalistid pingeritta.

Juba täna õhtul selgub, kes esindab Eestit 10. mail Stockholmis Eurovisioni lauluvõistlusel. Välismaalastest muusikasõpradel jätkub "Eesti laulu" tänavuste finalistide kohta peamiselt häid sõnu. "Pea kõik laulud on väga kõrge kvaliteediga," kiidab Leedust pärit Stasys. Ent on ka teistsuguseid arvamusi. "Ükski laul ei tekitanud minus elevust ja ma ei tunne, et oleksin kuulnud midagi uut, teistsugust või ürgeestilikku," leiab Prantsusmaalt pärit Michel.

On ju teada, et Eurovisionil ei saa oma maa esindaja poolt hääletada ja loo edu sõltub puhtalt välismaalastest. Seetõttu pani Õhtuleht kokku 33liikmelise välisžürii, kes meie kümme finalisti oma maitse järgi ritta seadis ja neid ka kommenteeris. Igaüks hindas lugusid kümnepunktiskaalal: lemmiklaul sai kümme punkti ja kõige vähem meeldinud lugu ühe punkti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (52)

lia 5. märts 2016 23:34
Järgmisel aastal Kukerpillid,siis tuleb võit.
Pole head laulu 5. märts 2016 20:45
Magedad laulud, selliste jorinatega on juba võit see, kui Eurovisioonil eelvoorust üldse edasi saadakse.Nii viletsat laulude valikut pole veel kunagi olnud,ehk peaks midagi kapitaalselt muutma selles žüriis, mis laule Eesti laulule valib.Kurb on pärast teada saada, mitmendaks meie laul Eurovisioonil tagant poolt jäi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS