ReketFoto: Erakogu
Toimetas Kaspar Käänik 4. märts 2016 14:43
Eelmisel laupäeval tehti hiphopi aastaküsitluse kokkuvõtted ning aasta parima albumi tiitel läks Reketile albumi "Tuule tee" eest. Täna astub Reket sama albumi esitluseks Tallinna vanalinnas asuva ööklubi Privé lavale. 

Foto: Reketi album "Tuule tee". (facebook.com/reket347)

"See on tõsiselt sümpaatne album. Kui te Reketit varem ei armastanud, siis nüüd hakkate! Kui see aasta parim hiphopialbum ei ole, siis…" jätab plaadifirma Legendaarne Records eestvedaja Genka aasta albumi kirjeldamisel mõtte õhku. 

Foto: Reket ja Genka. (facebook.com/reket347)

Reketi palju tähelepanu pälvinud debüütalbum "Kajapark" ilmus juba aastal 2008, pärast mida viis tee räppari maailma avastama ja muusikuharidust täiendama. Lisaks arvukatele live-ülesastumistele üle Eesti võib räpparit näha Legendaarne Records alt ilmunud Genka/Paul Oja Youtube’i keskkonnas enam kui 1,2 miljonit korda vaadatud muusikavideos "Kõik" ja äsja ilmunud Liis Lemsalu muusikavideos "Breaking the Rules". 

"Tuule tee" on mitmekesise ja värvika kõlaga hiphopialbum, mis osaliselt flirdib nii pop- kui RnB-muusikaga. Reketi muusika on isiklik ning igatsev, kuid alati julge ja artistile juba iseloomulikuks saanud terava alatooniga. 

Plaadi produktsiooni eest vastutavad teiste seas DJ Critikal, Sander Mölder ja Lauri Täht. Kaasa teeb ka ansambli Elephants from Neptune solist Robert Linna. Plaadi väljaandmise eest vastutab Legendaarne Records. 

Reketi uuelt albumilt pärit pala "Võit" sai möödunud aasta Eesti kõigi aegade parimate hiphopilugude hääletuses 8. koha. 

Lisaks peaesinejale valib reedesel üritusel Privés RnB-, hiphopi- ja urbanmuusikat DJ Shromik. Klubi uksed avatakse südaööl.