Saund

KUULA JA VAATA! Curly Strings avaldas uue muusikavideo "Hommik" (5)

Toimetas Kaspar Käänik, 2. märts 2016 14:33
Foto: Kaader videost
Trotsides 17ne kraadist pakast ja 40ne sentimeetrist lumevaipa, filmiti jaanuari alguses muusikavideo Curly Stringsi uuele lummavale singlile "Hommik". USAs Nashville'is salvestatud lugu sündis läinud aasta sügise hakul Eeva Talsi ja Juhan Aru koostöös. 

"Kohe, kui bändiga seda lugu arranžeerima hakkasime, saime aru, et sellele loole tuleb teha video. Meie bändi kõla ja selle loo avarad sõnad lausa sulasid kokku," kirjeldab loomeprotsessi Eeva Talsi. "Huvitav fakt on seegi, et praeguse video autorid võtsid meiega veel enne selle loo sündi ise ühendust sooviga meile üks muusikavideo filmida," räägib bändi mandoliinimängija Villu Talsi. "Algselt planeerisimegi üldse ühest teisest loost video teha, kuid kui neile selle idee saatsime, lõid lambid ka nende peade kohal põlema," lisab Villu. "Õnnelike juhuste kokkulangevus," nendib Eeva.

 

Sneak peek!!! Mõnusas talvemeeleolus valmib vaikselt meie uus muusikavideo täiesti uhiuuele loole "Hommik". Ilmavalgust...

Posted by Curly Strings on 15. jaanuar 2016. a.

Samal teemal

Muusika autor Eeva Talsi, sõnad Juhan Aru, arranžeering Curly Strings. Video režissöör ja stsenaarium Tarvi Roos, produtsent Marko Järv, operaator Mattias Veermets, kunstnik Stina Tiigimäe, valgusmeister Tõnis Tuuga, montaaž Tarvi Roos. Osades: tüdruk – Kätriin Helena Huttunen, poiss – Markus Tiigimäe, vanaisa – Ilmar Meos, vanaema – Ulvi Luht-Meos. 

Tarvi Roos ja Marko Järv videost: "Video idee sai alguse kui Eeva tutvustas meile selle loo tausta, ärkamist oma kallima kõrval ja vaadata teda hetke enne kui ta silmad avab. Mõttearenduse käigus jõudsime unenägudeni ning selleni mida nad meile tähendavad ja kuidas me endit seal näeme. Kohe produktsiooni alguses otsustasime, et stuudiosse filmima me ei lähe, soovides kasutada Eestimaa looduslikust ja lihtsust."

Samal teemal

08.04.2016
VÄGEV! Curly Strings valiti Euroopa parimaks bluegrassbändiks
28.02.2016
"Teoreemi tõestamine vastab paljuski teksti või muusika kirjutamisele."
15.02.2016
Eeva Talsi: kindlasti ei alusta ma soolokarjääri
26.00.2016
Curly Stringsi Eeva Talsi üllitab sooloalbumi. Kuula Eeva uut ja talvist lugu!