Inimesed

Liisa Oviir: igaüks valib kaaslaseks selle, kellega ta end hästi tunneb (25)

Silja Ratt, Kais Allkivi, Gerly Mägi, Jaanus Kulli, 26. veebruar 2016 06:00
ERKSAVÄRVILINE PAAR: «Jõulised värvid on need, milles ma ennast hästi tunnen,» ütleb ettevõtlusminister Liisa Oviir (vasakul), kes kandis presidendi vastuvõtul Piret Ilvese loodud kleiti. Oviiri kaaslase Veronika Valgu (paremal) kimonokleit, mille autor on Liisi Eesmaa, teenis moeasjatundjatelt kiidusõnu.Foto: Tiina Kõrtsini
"Veronika on minu esimene sõbranna. Me saime tuttavaks, kui olime viieaastased. Ta oli mulle lapsepõlves väga oluline. Mulle tundus väga ilus ja sümboolne just teda enda esimesele presidendi vastuvõtule kaasa kutsuda," räägib ettevõtlusminister Liisa Oviir, kelle kaaslaseks oli presidendi vastuvõtul arhitekt Veronika Valk.

Oviir tunnistab, et paljudes tekitas tema naissoost kaaslane küsimusi. "See tekitab minus hämmastust, et see kõneainet põhjustab, sest me oleme 21. sajandis. Loogiline on ju, et inimene tuleb ballile kaaslasega, kellega ta tunneb end hästi. Minu kaaslasevaliku taga ei olnud paraku midagi põnevamat," muigab Oviir ja räägib, et Valk on tema lapsepõlvesõbranna.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.06.2016
Ettevõtlusminister Oviir käib maksumaksja raha eest välismaal aega veetmas
26.01.2016
Artur Talvik kandis presidendi vastuvõtul uhiuut paraadvormi
26.01.2016
Juku-Kalle Raid lasi ennast presidendi vastuvõtul tutvustada kui saatjat: "Te ei kujuta ette, palju jama ja aega see võttis."
26.01.2016
Kadri Voorand: "Mu isamaa on minu arm" ajas mul pulsi üles