Tele

TV3 alustab kevadhooaega uute sarjadega  

Õhtuleht.ee, 17. veebruar 2016 12:26
Foto: TV3
Märtsist jõuab TV3-e ekraanile uus ja pöörane kodumaine komöödiasari "Padjaklubi" ning "Naabriplika" tegijatelt – "Doktor Silva", mis süstib positiivsust reedeõhtutesse. 

Eestimaa liigutavaim telesaade Saara Kadaku ja Tanel Padari juhtimisel paneb südamed tuksuma uues saates "Armastuse laul". Ja viimaks, see aeg on nüüd käes! Meie muresid asub lahendama Eesti näitlejate absoluutne raskekahurvägi suurejoonelises komöödiashows "Pühapäev Sepoga". 

Samal teemal

Tagasi ekraanil on vanad lemmikud uute hooaegadega. Kindlasti rõõmustab TV3 vaatajaid lõbusa ja hoogse "Me armastame Eestit" uue hooajaga. Pööraste videotega hullutab televaatajaid taas Erkki Sarapuu saates "Võimalik vaid Venemaal." Teravmeelsed padjaklubi tüdrukud pole meid samuti unustanud ja on juba üsna pea ekraanil uue ja särava hooajaga. Eesti parima krimisarja "Kättemaksukontori" tegijad vannuvad, et uus hooaeg toob veel rohkem actionit. 

Imelised muutumised jätkuvad aga uues ja väga emotsionaalses muutumissaate hooajas ehk „Minu imeline muutumine“ jõuab peagi ekraanile uute osadega. Ja muidugi Alari Kivisaar ning tema kuldne kiiver – nad on tagasi! Krohvi hakkab lendama ja sel kevadel selgub taas, kes on naabris parem. Legendaarne "Naabrist parem" TV3s alates aprillikuust.

Samal teemal

03.03.2016
Jüri Vlassov: hullu arsti juurde sattuda ei tahaks
03.03.2016
HUGO JA ENNA ARMASTUS: romantikat jagub ka pärast 43 koos veedetud aastat