Inimesed

Cartoon: "Eesti laulu" finaalis toome Kristeli lavale hologrammina (3)

Katharina Toomemets, 15. veebruar 2016 06:00
FINAALIS: Selles, et õhtu lõpeb finaalipääsuga, ei tihanud Cartoon (vasakult Joosep Järvesaar, Hugo-Martin Maasikas ja Ago Teppand) ja Kristel Aaslaid kindlad olla. «Me häälestame end alati sellele lainele, et läheb nagu läheb. Oleme oma töö teinud, endast parima andnud ja saab, mis saama peab,» ütleb Kristel.Foto: Laura Oks

"Mul on hea meel, et vähemalt esialgu sai tasustatud nende inimeste vaev, kes on panustanud väga palju oma töötunde selle animatsiooni loomiseks ja meie ideede elluviimiseks," rõõmustab lauljatar Kristel Aaslaid, kes teenis koos bändiga Cartoon laupäeva õhtul välja pileti "Eesti laulu" finaali.

Üleeile õhtul peeti telemajas maha tänavuse "Eesti laulu" esimene poolfinaal, kust sai edasi finaali viis osalejat kümnest. Üks õnnelikest oli ansambel Cartoon koosseisus Joosep Järvesaar, Ago Teppand ja Hugo-Martin Maasikas, kes esitavad oma võistluslugu "Immortality" koos Kristel Aaslaiuga.

"Väga äge!" kirjeldab Kristel oma tundeid pisut pärast poolfinaali lõppu. Koosseis tõi lavale tõelise multikamaailma – kõigepealt sai rahvas teleekraanilt näha animeeritud tantsivat Kristelit, kes pärast laval päris Kristeliks muutus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Kristel Aaslaidist saab "Eesti laulu" finaalis hologramm
14.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | "Eesti laulu" finalist Kati Laev: meie eesmärk oli see lugu inimeste südamesse laulda
14.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Kéa "Eesti laulu" pääsust: kõhus keerab!
14.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Eesti Laulu finalist Mick Pedaja: ma ei osanud seda oodata, olen kõigile inimestele tänulik!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee