Inimesed

Klaudia Tiitsmaa: tunnen end kogu aeg "Üheotsapileti" ingli-tegelases ära. Ehk olingi eelmises elus selline? (43)

Aigi Viira, 9. veebruar 2016 06:00
OMADEGA RAHUL: "Hämmastavalt palju on praegu aega!" naerab näitlejatar Klaudia Tiitsmaa, kes pärast pöörasepoolsemat suve naudib rahulikumat aega koduses Viljandis.Foto: Anni Õnneleid
"Kui lugesin sarja "Üheotsapilet" viimast osa, küsisin produtsent Toomas Kirsi käest, et öelgu ta mulle – palju kirjutab stsenarist Eleonora Berg ingli rolli minu pealt," ütleb Ugala teatri näitleja Klaudia Tiitsmaa, kelle kehastada on tos sarjas peaosa – inglit. Vastuseks kostnud Kirss, et stsenarist kirjutab oma lugu. Klaudia aga ehmus siiski: "Väga vabalt võinuksin mina ise olla ses loos seesama tegelane. See on ju nii kuratlikult minu lugu!" 

Klaudia on hämmingus, kuidas saab võimalik olla, et stsenaarium, mille järgi tema tegelane juhatab maa pealt lahkunud hingi ja näitab neile muu hulgas hetki, mis neil kogemata jäävad, teda ennast puudutab. "Ma tunnen ennast kogu aeg selles ingli-tegelases ära," arutleb Klaudia. "Ma ei tea, ehk olingi eelmises elus selline tüdruk? Armukade, mida ma tegelikult ei ole, ja kes ei oska eluga toime tulla. Või siis ingel maa peal, kel tuleb selle käigus õppida elu hindama, sündida jälle inimesena ning elada täisväärtuslikumalt kui varem. Huvitav on ju nii mõelda. Mina naudin praegu elamisest iga hetke."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.01.2016
Klaudia Tiitsmaa armus oma elukaaslasesse filmi "Klass" vaadates
09.10.2015
Uku Suviste: kõige keerulisem on mängida nii, nagu sul poleks üldse külm
02.10.2015
GALERII | Vaata, millised 12 näitlejat mängivad uues sarjas "Üheotsapilet"!
17.04.2015
FOTOD | Ugala teatri publikupreemia pälvisid Klaudia Tiitsmaa ja Tanel Ingi