Inimesed

Grete Paia: eelmisel "Eesti laulul" läks mul lõualuu hirmust krampi (4)

Katharina Toomemets, 8. veebruar 2016 06:00
RÄÄKIMATA LOOD: Grete «Eesti laulu» lavashow on üsna tagasihoidlik. «Selle loo sõnum on nii tõsine, et ma ei kujuta ette, et hakkaksin selle taustal kukerpalle tegema,» ütleb ta. Grete lavakleidi autor on Kätlin Haak. Foto: Tiina Kõrtsini

"Ma sain artistina siit alguse, siin ma sündisin," naerab lauljatar Grete Paia telemajas, kui käimas on "Eesti laulu" II poolfinaali salvestus ja Grete kolm aastat pärast esimest korda siin jälle tagasi on. "Õhustik on mõnusam ja kõik on tuttavad. Enam pole sellist pinget, et äkki ma teen midagi valesti."

"Eelmisel võistlusel tõid telekaamerad mulle imelikul kombel närvi sisse – mulle tundus, et kohe tuleb mingi kaamera ja hammustab mind. Otse-eetris tuleb alati pinge sisse, aga eelmise "Eesti laulu" ajal oli mul lõualuu krampis, ma ei saanud hingata ja mõtlesin, et minestan kohe ära," tõdeb Grete.

"Seevastu eilsel salvestusel valdas Gretet lihtsalt mõnus ärevus. "Kui ärevust pole, pole ka adrenaliinisööstu, mis paneb endast veel rohkemat välja pigistama."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.02.2016
Kas "Eesti laulu" poolfinalist "Hispaania tüdruk" sarnaneb liialt Leplandi looga "Kuula"?
07.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Grete Paia kavatseb "Eesti laulust" teha oma kolme aasta parima esinemise
07.02.2016
GALERII | Vaata, kuidas telemajas salvestati Eesti Laulu II poolfinaali esinejaid!
07.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Jüri Pootsmann: pöördusin ise Stigi ja Fredi poole palvega mulle "Eesti laul" kirjutada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee