Inimesed

Laura Remmeli "Eesti laulu" kleidil on oma valgusemees! (22)

Katharina Toomemets, 6. veebruar 2016 06:00
TULED JA VILED: Laura Remmel ei peta «Eesti laulul» ootusi – tema lavakostüümil põlevad tuled ning sellel on lausa oma valgusemees, kes vajalikul hetkel valguse tööle paneb. Foto: Laura Oks

"Mulle meeldib minimalism, aga krutskiga. Ema on mulle õpetanud, et kui lähed lavale, pead respekteerima inimesi, kes on sind vaatama-kuulama tulnud ja see tähendab ka enese ülessättimist," räägib "Eesti laulu" konkursil osalev lauljatar Laura Remmel, kellel on päris kindlasti üks "Eesti laulu" vingemaid lavakostüüme.

Juba järgmisel nädalal selgub, kes on need esimesed viis õnnelikku kümnest, kes pääsevad žürii ja televaatajate ühishäältega suurvõistluse finaali. "Eesti laulu" esimese poolfinaali salvestus, kus Laura kostüüm esmakordselt avalikkuse ette jõudis, tehti aga eile.

Laura kannab kostüümi, millele külge pandud LED-ribad, mis loo ajal vahepeal vilguvad. Ja mitte lihtsalt – Laura kostüümil on lausa oma valgusemees! "Tõsi ta on," naerab lauljatar. "Tundsin, et olen väsinud ja ei taha enam lihtsalt kleiti, vaid muud – ühtpidi midagi jõulisemat, aga et jääks ka naiselikuks ja seljas poleks mingi taevast alla langenud UFO-laev."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.03.2016
SVEN LÕHMUS LOOST "SUPERSONIC": pooled Eesti Laulul osalejad ei oleks võimelised seda ära laulma
07.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Jüri Pootsmann: pöördusin ise Stigi ja Fredi poole palvega mulle "Eesti laul" kirjutada
11.01.2016
Laura Remmel: "Oluline on end välja puhata"
23.12.2015
ILUKOOLI ADVENDIKALENDER | Vaata, milline ilusoovitus on varuks Laura Remmelil?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee