Inimesed

Raadio 2 hommikuprogrammi hakkab juhtima Kaidor Kahar (5)

Õhtuleht.ee, 4. veebruar 2016 09:41
Foto: Arne Holm
Täna hommikul oli Raadio 2 hommikuprogrammis viimast korda eetris saatejuht Madis Aesma. Juba esmaspäeval astub Indrek Vaheoja kõrval hommikusaate juhina kuulajate ette Kaidor Kahar.

Madis Aesma juhtis Raadio 2 hommikuprogrammi kuus hooaega. Tema lahkumise põhjuseks on uued väljakutsed. "Seda saadet ei saa teha elu lõpuni ja samuti ka mitte kümme aastat. Keegi pole teinud seda nii kaua kui meie. Inimesed lihtsalt vahetavad töökohti ja nii juhtus ka minuga," ütleb Aesma.

Madis Aesma hakkab edaspidi tööle teadusajakirjanduse valdkonnas.

Kuulajatel pole aga põhjust muretseda, sest Madist saab endiselt kuulata nii saadetes "Meloturniir", "Puust ja punaseks" kui ka omanimelises muusikasaates.

Uuest nädalast astub Indrek Vaheoja kõrval saatejuhina kuulajate ette teleekraanilt tuntud Kaidor Kahar ning esimesed ettevalmistused hommikusaate juhtimiseks juba käivad.

"Need kingad, mis Madis maha jätab, on üüratud. Ma ei hakka tema kingadesse astuma. Ma usun, et saan oma kingades seal kõrval käia," ütleb Kahar. "Ma loodan, et mind võetakse hästi vastu ja minus ei nähta uut Madis Aesmad," lisab ta.

Kahar hakkab hoolitsema selle eest, et kuulajateni jõuaksid perekonna- ja koduteemad. "Küllap on Raadio 2 kuulajate seas palju pereinimesi nagu minagi ja ma annan endast parima, et need teemad eetrisse tuua," räägib Kahar.

Kaidor Kahar ja Indrek Vaheoja tervitavad Raadio 2 kuulajaid juba esmaspäeval alates kella 7-st.

Samal teemal

12.02.2016
Kaidor Kahar: algul hirmutas mind raadiopuldi ees istumine
08.02.2016
KAIDOR KAHAR ÄRATAB NÜÜD RAADIO 2 KUULAJAID: vast nii jääbki, kui ei toimu fataalset errorit
03.02.2016
Madis Aesma lahkub R2 hommikuprogrammist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee