Inimesed

Kas seksikad sõsarad? Ei, hoopis ema ja tütar! (4)

Triin Tael, 4. veebruar 2016, 06:00
EETERLIK ILU: Pole üllatav, et endine «Cosby Show» täht Lisa Bonet (48) ja rokkar Lenny Kravitz tegid kahe peale valmis nii kauni tütre, nagu on nüüdseks 27aastane näitlejatar Zoe Kravitz. Kuid ehkki tütar võiks juba ise emaks saada, pole Lisa eeterlik ilu kübetki kahanenud.Foto: Vida Press

Ehkki Hollywoodi naisnäitlejad kurdavad, et 40. eluaastast alates pakutakse neile vaid peaosaliste ema rolli, teevad mõned küpsed daamid nii oma tütardele kui ka enamikule noortele suguõdedele seksapiili poolest silmad ette. Võtkem kas või kolme lapse ema Susan Sarandon, keda režissöör John Cassavetes kunagi hoiatas: ära saa lapsi, muidu ei pea sind enam keegi ihaldusväärseks!

Ehkki Susan Sarandonil ("Thelma ja Louise") täitub oktoobris 70 eluaastat, on tema naiselik sarm raugematu. Mullu läks näitlejanna lahku oma noorest kallimast ja äripartnerist Jonathan Bricklinist, kes on temast 31 aastat noorem. Armulugu kestis kuus aastat ning kummutas maailmakuulsa režisööri Cassavetese kunagise ettekuulutuse.

""Tormi" tehes ütles lavastaja John Cassavetes mulle, et ma eales emaks ei saaks," rääkis Susan mõne aasta taguses intervjuus. "Et sel juhul ma pole enam sensuaalne. Ma vist hakkasin selle peale naerma."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16. mai 2016, 16:26
Susan Sarandon soovitab: naera ja seksi!
3. september 2015, 07:00
Susani eks semmib Picasso lapselapsega
18. juuni 2015, 07:00
Susani poeg kannab kleiti
12. juuni 2015, 21:47
JÄLLE KOOS? 68-aastane Susan Sarandon on taas 37-aastase kallima embuses

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee