Vipulkumar Kansar koos pojaga.Foto: Facebook/Vipulkumar Kansar
Publik 3. veebruar 2016 16:24
Lauljatar Airi Vipulkumar Kansari abikaasal ja kahe ühise lapse isal Vipulkumaril pole pingelistest otsingutest ja kõrgharidusest hoolimata õnnestunud püsivat tööd leida ning mees on otsustanud küsida oma sõpradelt ja tuttavatelt abi töö leidmiseks.

"Usun, et läbi tuttavate on hea töökoha leidmiseks rohkem võimalusi, sest sel puhul ei ole inimene vaid nimi ja profiil must-valgel, vaid elusolend, kellel on oma lugu," nendib ta oma Facebooki postituses. "Oleksin väga õnnelik, kui saaksin töötada kuskil, kus on võimalik areneda ja teha karjääri, mitte lihtsalt teenida raha maksude maksmiseks ning söögi jaoks," lisab Vipul.

Enesetutvustuses kirjeldab mees, et talle meelepärane töö peab nõudma ajutegevust ja esitama väljakutseid ning kuna töö on suur osa inimese elust, peaks see olema ka nauditav. "Kui Sina ise või keegi, keda tead, otsib usaldusväärset ja kindlat töötajat, võib minuga kontakteeruda Facebooki sõnumite läbi või kirjutada mulle e-mailile vipulkumar.kansar@gmail.com!"

Refereeritud artikli täistekst Delfi Publikus.

Airi ja tema hindust abikaasa perre sündis mullu 20. detsembril pisitüdruk Adrika, kes on paari teine ühine laps. 2014. aasta 21. aprillil sai paar poja, kel nimeks Aryan Vipulkumar Kansar. Airil on lisaks ka kaks teismelist poega.