Tele

TV3 VIDEO | Kes saab olema Saara Kadaku kaassaatejuht saates "Armastuse laul"? (1)

Õhtuleht.ee, 3. veebruar 2016 15:22
Saara KadakFoto: TV3
Südantliigutav muusikasaade "Armastuse laul" alustab TV3s juba märtsikuus. Üks saatejuhtidest on "Su nägu kõlab tuttavalt" saatest tuule tiibadesse saanud Saara Kadak, kuid nüüd on selge ka teine saatejuht, kelleks on Tanel Padar. 

Uus saade ootab Eesti inimesi rääkima lugusid armastusest oma elus, ning annab igale rääkijale võimaluse pühendada üks ilus laul oma armastatud inimesele, olgu selleks siis kallim, elukaaslane, pereliige, kolleeg, sõber või lihtsalt mõni tore Eesti inimene. Pühendatud laulu esitavad tuntud eesti lauljad või saate oma stuudiobänd. Vahel kõlab laul stuudios publiku silme all, vahel aga tulevad lauljad kohale mõnda Eestimaa paika, et loo kangelasi seal lauluga üllatada. Igaühel meist on nüüd võimalus endale kallile inimesele pühendada üks emotsionaalne ja meeldejääv hetk.

Kui sa tahad teha ilusa kingituse inimesele, kes on sinu elus olnud tähtsal kohal olnud ning kellega sind seovad mälestused ja emotsioonid, pühendades talle ühe laulu ning rääkides teievaheliste tunnete loo, siis kirjuta meile sellest aadressil armastuselaul@tv3.ee või helista 519 19 090.

Samal teemal

03.03.2016
GALERII JA TV3 VIDEO | Vaata pilte "Armastuse laulu" esimesest saatest ja ka ühte lugu, mis kõlama hakkab!
03.03.2016
HUGO JA ENNA ARMASTUS: romantikat jagub ka pärast 43 koos veedetud aastat
10.02.2016
FOTOD | Milline hurmur! Jüri Pootsmann osaleb saates "Armastuse laul"
02.02.2016
Saara Kadak: "Mäletan selgelt oma esimest aeglast tantsu esimese armastusega."