Saund

KUULA! Modellisaate Antonio avaldas singli religioonist (18)

Õhtuleht.ee, 3. veebruar 2016 13:44
Antonio ­Sebastian KassFoto: Pille Aro
Modellisaates võidu poole tüüriv Antonio Sebastian (18), kelle tädiks ilmakuulus tippmodell Carmen Kass, emaks regionaalhaigla ortopeediaosakonnas õena töötav Victoria, sammub julgelt rahvusvaheliselt tuntud muusikust isa Joel de Luna jälgedes. 

Antonio on muusikaga tegelenud läbi elu. Esimesed hetked meenuvad Mustamäel asunud kodust, kus põrandal maki ees istudes kirjutas ühe 50 Cent'i laulusõnad pliiatsiga paberile. Lapsena soovis väga tema moodi olla. Pikka aega ta lihtsalt kogus muusikat, alustades Chopinist, liikudes 2-Pac'ini. Alles hiljuti hakkas põimima omavahel luulet ning muusikat, kujunedes järjekordseks räppariks. Luna ja Trip ehk Antonio ja Mart Kaasik on nüüd hiphopiduo Paracosm Crew. Kass kirjutab laulusõnu, olles ka väike produtsendihakatis, õppides muusikuametit isa kõrval. 

Samal teemal

"Salvestamas käime praegu Aleks Saksoni (esinejanimi Verbs) kodustuudios. Hetkel on laule Paracosmi Crew'l salvestatud üks-kaks, kuid veebruaris on tulemas kaks värsket laulu juurde. Live'is teeme kuus originaali ja mõned freestyle'id lisaks. Tulevikus näen ennast muusiku või kirjanikuna," räägib Antonio-Sebastian, kes ütleb, et on aja möödudes isaga üha lähedamaks muutunud.

Tema hinnangul on vaja andestada ja armastada. Seda sõnumit kannab noormees ka oma muusikas. "Pole vaja muretseda, kui sa millesegi ei usu. Tänu erinevatele uskudele kui sellistele ongi ühiskond nii killustatud. Selle looga soovin tähelepanu pöörata sellele, et meil pole õigust mõista hukka neid, kes kellegisse või millegisse ei usu või kellelgi pole kindlat usku."

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee