Inimesed

Maarja Kivi: 30aastaselt tunnen ennast küpsena ja täiskasvanuna (15)

Katharina Toomemets, 3. veebruar 2016, 06:00
VIIMATI EESTIS: Aastal 2013 esines endine ninjatüdruk Maarja Kivi esimest korda Marya Roxxi nime all Eestis, "Rock Summeril". "Kutsutud on ikka igal aastal, aga varem pole sobivat pakkumist tehtud," kommenteeris lauljatar toona. Fännid võtsid Maarja hästi vastu.Foto: Teet Malsroos

"Minu jaoks tähendab number 30 eelkõige küpsust ja täiskasvanuks saamist. Olen tähele pannud, et olen ka veidi naiselikumaks muutunud," ütleb lauljatar Maarja Kivi ehk Marya Roxx, kes tähistas 18. jaanuaril 30. sünnipäeva. 

Omaaegse Eesti menu­ansambli Vanilla Ninja solistina tuntuks saanud Maarja Kivi, kes tegutses bändis kaks aastat, pühkis aastal 2007 koos abikaasa Renee Meriste ja toona kolmeaastase tütre Dora-Liisaga Eestimaa tolmu jalgelt ja kolis Los Angelesse. "Otsustasin Eestist ära minna ikka uute väljakutsete nimel. Mul oli soov maailma kogeda ja näha," meenutab Maarja nüüd. "Los Angeleses elu alustamine oli muidugi raske, sest mul puudus kogemus Ameerika, täpsemalt L.A.-ga. Mul ei olnud täpset aimu isegi kohalikust kliimast," tunnistab lauljatar. Suuri ettevalmistusi või taustauuringuid abielupaar Eestist ära kolides ei teinud. "Üürisime lihtsalt Woodland Hillsis korteri. Elame selles kandis tänaseni."

Maarja tõdeb, et Ameerikas oli esialgu absoluutselt kõik harjumatu. "Inimeste mass, arhitektuur, kultuur, toitumisharjumused ja nii edasi." Nüüdseks on perekond Ameerika eluga harjunud ja üheksa võõrsil veedetud aastat on jätnud oma jälje. "Hinges olen ma ikka eestlane, aga arvata võib, et siin elatud aastad on mind kõvasti muutnud."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. märts 2018, 11:36
AVALIKKUSE EEST VARJUL: kes endistest tähtedest elab välismaal, kes kasvatab tagasitõmbunult lapsi?
31. august 2016, 16:05
USA-s juuksurina töötav Maarja Kivi: "Katsume rääkida eesti keelt kodus"
7. märts 2015, 14:31
LOS ANGELESE EESTLASED SAHISTAVAD: Maarja Kivi jättis abikaasa Rene Meriste vanema Itaalia mehe tõttu?
5. august 2013, 12:32
Maarja Kivi igatseb Eestit aina vähem taga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee