Foto: Aivo Kallas
Toimetas Kaspar Käänik 2. veebruar 2016 13:25
Kanal 2 kevadises suurprojektis naerutavad televaatajaid näitlejad Juss Haasma, Merle Palmiste, Tõnis Niinemets, Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Argo Aadli ja Kaisa Selde, vägesid juhib Tiit Sukk.

Rohkearvulise stuudiopubliku ees etenduv suur naljashow koosneb vaimukatest sketšidest, lõbusatest libauudistest, pöörastest paroodiatest ja ootamatutest ülesannetest, mis panevad proovile osalejate improvisatsioonivõime. Lisaks toimub lustlik konkurss, kus kõik näitlejad kehastuvad "elust enesest" pärinevateks koomilisteks tegelaskujudeks. Iga kord langeb üks tegelaskuju publikuhääletuse põhjal saatest välja ja hooaja lõpuks selgub konkursi võitja – eesti rahva uus naljalemmik. Säravale meelelahutusele lisab stuudios vürtsi hoogne live-bänd.

"Suur komöödiaõhtu" toob lavale värske seltskonna Eesti andekamaid näitlejaid ja koomikuid. Nii Juss Haasma kui Mart Müürisepp on kroonitud "Su nägu kõlab tuttavalt" võitjateks. Publikulemmikud Merle Palmiste ja Mirtel Pohla on pärjatud paljude teatriauhindadega. "Naabriplika" ning "Kinoteatri" tõusev täht Tõnis Niinemets ja naljasarjas "ENSV" särav Argo Aadli on toonud Eesti huumorisse uut nooruslikku vunki. Võrratut truppi täiendavad andekas näitlejanna Kaisa Selde ja "Suure komöödiaõhtu" saatejuht Tiit Sukk, kes ka ise mitmetes naljades ja ülesannetes kaasa lööb.

Kõik komöödiasaates osalevad näitlejad on eesootava kevade suhtes elevuses. Juss Haasma kiidab truppi sõnades, et nii kirju seltskond saab televaataja naerutamisega kindlasti hakkama ja see ongi peamine. "Inimesed usuvad elus kõige rohkem rõõmudesse ja ma siiralt loodan, et see saade teeb inimestel tuju paremaks."

Kanal 2 kevadine suurprojekt sünnib koostöös Soome MTV3 ülimenuka naljashow'ga "Putous", mis on sealpool lahte juba seitse hooaega vaatajarekordeid püstitanud. Märtsis eetrisse jõudva "Suure komöödiaõhtu" lavastaja on Ain Mäeots, režissöör Villem Tarvas, stsenaristide tiimi juhib Rein Pakk, ja saadet toodab Thors Production.