Inimesed

Saara Kadak: "Mäletan selgelt oma esimest aeglast tantsu esimese armastusega." (16)

Jaanus Kulli, 2. veebruar 2016, 06:00
SAAB SAATEJUHIKS: Selle aasta märtsist saab Saara Kadakust saatejuht TV3 uues muusikasaates "Armastuse laul", kus inimesed räägivad lugusid armastusest oma elus ning kus igale saatekülalisele antakse võimalus pühendada üks laul oma armastatud inimesele.Foto: TV3

"Need olid Betti Alveri luulepäevad Jõgeval, kui ma seda poissi esimest korda nägin. Käisin siis Tallinna 32. keskkooli teatriklassis. Päev lõppes muidugi tantsuõhtuga. Korraga kõlas sellise ansambli nagu Ursula lugu "Heiki". Alati, kui ma seda lugu nüüd kuulen, meenub mulle minu esimene aeglane tants oma esimese poisiga," meenutab Rakvere teatri näitleja Saara Kadak oma aastatetagust esimese armastuse lugu. 

"Mäletan selgelt – see oli selline esimene aeglane tants esimese armastusega, kui ma olin veel tõeline pubekas. Ja sellisena on see jäänud mu mällu tänaseni kui väga ilus pubekaea lugu," naerab Saara.

Veel meenub talle aastatetagusest ajast üks lugu seoses õega, kes oli tollal kümneaastane, kui Saara õppis parajasti kitarri mängima. "Esimene lugu, mille ma selgeks õppisin, oli Jaan Tätte "Ojalaul", millega ma siis igal õhtul oma nooremat õde uinutasin," meenutab Saara.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. märts 2016, 12:26
GALERII JA TV3 VIDEO | Vaata pilte "Armastuse laulu" esimesest saatest ja ka ühte lugu, mis kõlama hakkab!
10. veebruar 2016, 16:54
FOTOD | Milline hurmur! Jüri Pootsmann osaleb saates "Armastuse laul"
3. veebruar 2016, 15:22
TV3 VIDEO | Kes saab olema Saara Kadaku kaassaatejuht saates "Armastuse laul"?
1. veebruar 2016, 15:43
Milline on Sinu armastuse lugu? Räägi sellest teleekraanil!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee