Tele

Milline on Sinu armastuse lugu? Räägi sellest teleekraanil! (8)

Õhtuleht.ee, 1. veebruar 2016 15:43
Foto: TV3
Telekanal TV3 kutsub rahvast üles avaldama kõigile oma armastuse- ja tunnetelugu ning tunnustama sellega oma kallist inimest - nii armsamat, pereliiget, kolleegi, sõpra või lihtsalt mõnd toredat inimest. Kallile saab ka laulu pühendada.

Kui tihti me tunnustame neid inimesi, kes on meile eluliselt olulised? Oma armsamat, oma ema, oma last, oma õpetajat, sõbrannat või sõpra? Kui sageli me läheme nende juurde ja täname neid öeldes: "Aitäh, et Sa mul olemas oled!"? No tuleb ikka ette, eks ju. Me saadame SMS-i või kingime lilli. Aga nüüd on veelgi südamlikum võimalus, et pidada meeles endale olulist inimest ja seda viisil, mis jääb kindlasti meelde aastateks, edastas TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum.

Samal teemal

Märtsis alustab TV3-s uus muusikasaade "Armastuse laul", mis põhineb Soomes ülimenukaks kujunenud laulusaatel "Suomilove". Uus saade ootab Eesti inimesi rääkima lugusid armastusest oma elus, ning annab igale rääkijale võimaluse pühendada üks ilus laul oma armastatud inimesele, olgu selleks siis kallim, elukaaslane, pereliige, kolleeg, sõber või lihtsalt mõni tore Eesti inimene.

Armastus kahe inimese vahel on lihtne nagu laul. Nüüd saavadki eesti inimesed pühendada ühe kauni laulu oma kallile inimesele.

Ise laulma ei pea, pühendatud laulu esitavad tuntud eesti lauljad või saate oma stuudiobänd. Vahel kõlab laul stuudios publiku silme all, vahel aga tulevad lauljad kohale mõnda Eestimaa paika, et loo kangelasi seal lauluga üllatada.

Kui sa tahad teha ilusa kingituse inimesele, kes on sinu elus olnud tähtsal kohal ning kellega sind seovad mälestused ja emotsioonid, ning sa tahad pühendada talle ühe laulu ja rääkida avalikult teie tunnete loost, siis kirjuta sellest TV3-le armastuselaul@tv3.ee või helista 519 19 090.

Tunnusta oma kallimat ja kingi talle hindamatu emotsioon!

"Armastuselaul" alustab TV3 ekraanil juba kuu aja pärast.

Samal teemal

03.03.2016
GALERII JA TV3 VIDEO | Vaata pilte "Armastuse laulu" esimesest saatest ja ka ühte lugu, mis kõlama hakkab!
03.03.2016
HUGO JA ENNA ARMASTUS: romantikat jagub ka pärast 43 koos veedetud aastat
10.02.2016
FOTOD | Milline hurmur! Jüri Pootsmann osaleb saates "Armastuse laul"
02.02.2016
Saara Kadak: "Mäletan selgelt oma esimest aeglast tantsu esimese armastusega."