Inimesed

ANSAMBEL TRAD.ATTACK!: meie jaoks on esikohal rahvusvaheline karjäär (10)

Katharina Toomemets, 28. jaanuar 2016 06:00
RÜNDAVAD: Ansambel Trad.Attack! koosseisus (vasakult) Jalmar Vabarna, Sandra Sillamaa, Tõnu Tubli sai esiti kokku pandud lihtsalt oma lõbuks. Praeguseks on nad koju viinud juba hulganisti Etnokulpe ja kaks Eesti muusikaauhinda.Foto: Promo

"Esinemised välismaal ja rahvusvahelise karjääri ülesehitamine on hetkel prioriteet. Meil on välismaal mitu agentuuri, kes Trad.Attack!-i välisesinemistega tegelevad," räägib ansambli Trad.Attack! lauljatar Sandra Sillamaa. Tänavusel Eesti muusikaauhindade jagamisel on bänd nomineeritud kolmes kategoorias: aasta ansambel, aasta album ja aasta folkalbum. 

Ansambli Trad.Attack! kolm liiget – Tõnu Tubli, Sandra Sillamaa ja Jalmar Vabarna – musitseerivad kõik mitmes teiseski bändis. Sandra mängib veel ansamblites Ro:toro ja Paabel. "Nendega on praegu pigem puhkerežiim. Tegelikult ei jõuakski ma end emotsionaalselt ja füüsiliselt rohkemate bändide vahel jaotada, sest tegelen ka Trad.Attack!-i manageerimisega," räägib Sillamaa.

Tõnu mängib samuti koosseisudes Pae Kollektiiv, Machineries of Joy, Paabel ja Lauri Kadalipp Kvintett. "Mul on ka duo Erko Niiduga ja salamisi sepitsen ka oma muusikalist maailma." Jalmar ütleb, et temal on praegu aktiivsel režiimil ikka Curly Strings, vähem aktiivsel aga Zetod. "Ja veel vähem aktiivsel režiimil Viljandi Guitar Trio, Gjangsta ja Klapp."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.10.2016
Jalmar Vabarna jätab Curly Stringsi: ma ei saanud enam pühenduda nii palju, kui tahtsin
23.03.2016
TRAD.ATTACK! PÕRUTAB MAAILMATUURILE: "Kindlasti on meil kaasas plaadid, pillid, spordiriided ja lennusokid."
29.01.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Sandra Sillamaa: kui tuli kolmas auhind, siis hakkasin laval nutma
29.01.2016
FOTOD | Aivar Pohlak vahetas lambanahkse vesti põnevate rõivaste vastu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee