Inimesed

Miks edukad inimesed iga päev sama riietust kannavad? (8)

Triin Tael, 28. jaanuar 2016, 06:00
PRAKTILINE JA MEELDEJÄÄV: Apple’i looja Steve Jobs armastas kanda musta ­pulloveri, sest see oli praktiline ja isikupärane.Foto: AFP / Scanpix
Apple’i visionäär Steve Jobs kandis pidevalt musta pulloveri, siniseid teksasid ja New Balance’i tosse ning lasi isegi oma alluvatele mundri õmmelda. Facebooki looja Mark ­Zuckerbergi seljas võib haruharva näha ­midagi muud kui lakoonilist halli T-särki. On see juhus, et ühtlasi on nad üliedukad ja -rikkad mehed? Ei ole, kinnitavad psühholoogid.

Kui USA president Barack Obama tõmbas 2014. aasta augustis selga liivakarva ülikonna, pahvatas sotsiaalmeedias skandaal. Kas riigipea hakkab rannapulma suunduma, õelutses üks Twitteri kasutaja.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

15. veebruar 2016, 16:30
Mark Zuckerbergi valvab 16 ihukaitsjat
28. jaanuar 2016, 06:00
Mark Soosaar: olen Kihnu kampsunis kätelnud nii presidenti kui lammastele heina ette visanud
19. veebruar 2015, 15:34
Piduliku rahvarõivakostüümi juurde kuuluvad ka ehted

8 KOMMENTAARI

E
!!! 29. jaanuar 2016, 13:00
Edukatel on muugagi, kui moeröögatuste ja enese ehtimisega tegeleda. Nende aju lahendab asjalikumaid probleeme. Ja nad riietuvad nad pigem praktilisel...
(loe edasi)
e
Emma 28. jaanuar 2016, 15:18
Minul oli kolm ühtmoodi väga mugavat seelikut, vahetasin neid pidevalt ja puhastasin vastavalt vajadusele. Teistele jäi mulje, et kannan iga päev üht ja sama seelikut. Mulle nad sobisid ja oli väga kahju, et nende aeg on nüüd otsa saanud. Kõik mugavuse ja oma hea olemise nimel!
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee