Inimesed

KERLI DELLO RAADIOTÖÖST ILMA JÄÄMISEST: kahel täistöökohal käia oligi väsitav (19)

Katharina Toomemets, 27. jaanuar 2016, 06:00
RAADIOTÖÖST PRII: "Sain seda tööd nii vähe teha, et väga oluliselt see mu elu ei muuda. Ainult nii, et nüüd ma jälle magan hommikuti," räägib Kerli Dello, kes juhtis Ring FMis saadet "Hommikuklubi".Foto: Tiina Kõrtsini

"Selle koha pealt ma ei saa väga kurb olla, et enam hommikuti vara ärgata ei saa. Ma tunnistan, et väsisin kiiremini ära, kui arvasin. Kahel täistöökohal käimine on ikka väsitav," räägib Kerli Dello, kes peale kaitseväe teavituskeskuse toimetaja-produtsendi ameti läks mullu septembrist raadiosse hommikuprogrammi saatejuhiks. 

"Ring FM pakkus mulle tööd juba eelmisel suvel, aga olin just kaitseväele jah-sõna öelnud ega soovinud end uuesti ühegi raadio- ega hommikuasjaga siduda. Nüüd läks aasta mööda ja nad küsisid taas, mis ma arvan," rääkis Kerli möödunud aastal Õhtulehele, kui oli värskelt raadioeetris tööle asunud. Nüüd on aga teada, et Dello enam raadiojaama ridades ei jätka. 

Kui Kerlilt uurida, millised tunded teda viimasel töönädalal valdavad, ei oskagi ta seda täpselt sõnadesse panna. "Mingit erilist probleemi pole, mul on ju nagunii põhitöökoht olnud mujal. Sain seda tööd nii vähe teha, et väga see mu elu ei muuda. Ainult nii, et nüüd ma jälle magan hommikuti."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. oktoober 2017, 14:09
Kerli Dello kirjeldab ERR-is kogetud solvavat suhtumist ja lahkumise tagamaid
21. märts 2016, 10:21
SÕRMUS SÕRMES: Kerli Dello hakkab kihluma? Või siiski mitte...
1. veebruar 2016, 16:35
Anni Rahulast sai Ring FM-i saatejuht!
29. jaanuar 2016, 10:47
PILTUUDIS | "Hommikuklubi" raadiorännak jõudis lõpusirgele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee