"Seniks otsin tuge Facebooki testist ja püüan olukorda suhtuda optimismiga."Foto: Facebooki kuvatõmmis/ Rauno Märks
Õhtuleht.ee 25. jaanuar 2016 20:57
Täna tuli teatavaks kurb uudis Ring FM-i sõpradele: "Hommikuklubi" aeg on saanud otsa. Kurba uudist teatas Rauno Märks nii tänahommikuses saates kui oma Facebooki lehel, naljatades, et kui majanduslik seis väga raskeks läheb, annab ta teada oma kontonumbri.

 

Tänases Hommikuklubis tegin teatavaks, et meie pooleteise aasta pikkune eetrirännak on jõudmas lõpule. Pisut liiga vara...

Posted by Rauno Märks on 25. jaanuar 2016. a.

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

Ott 26. jaanuar 2016 09:55
Asi selge juba hetkel, kui veski käima tõmmati. Selle bande palgakulu on paras laks. Ja kui sa kuulatavust ülesse ei sa, ühes sellega ka meediaagentuure paati, kes jaama raha hakkavad toppima, sii spolegi muud kui mast maha. Loomulikult nagu alati tuldi lagedale jutuga, et täiesti uus tase, nüüd kütame nii nagu keegi varem pole teinud. Tulemus: sama sõnik, mis mujal.
Kuulaja 26. jaanuar 2016 08:18
Ütleme nii, et iga raadiojaam tüütab ära kui igapäevaselt kuulata terve tööpäeva jooksul.
Kuna raadiote hommikuprogrammidesse võetakse pigem ladusa suuvärgiga inimesi tööle, siis see intellektuaalne tase jääb nõrgaks ning seetõttu pikema kuulamise jooksul ei paku ta midagi, sest saatejuhtide naljad enamasti ammendavad end 1 nädalaga... õigemini siis muutub raadiosaade ettearvatavaks ning seetõttu igavaks. Hetkel on selliste ämbritega Star FM, PowerHitRadio, SkyPlus, Uuno, RingFM .
RingFM-i plussiks võis sarnaselt Elmariga ja Raadio 2-ga pidada siiski võrdlemisi eripärast muusikat... kuid RingFM on hakanud ka sarnaselt SKY plussiga mängima päevas 15 põhilugu, mis enam-vähem tüütavad päris ära.
Peab vist Elmari peale tagasi panema - vähemalt kodumaine ja võrdlemisi vahelduv muusika siiski.
väikesed on vahelduseks ja pigem naabrimehele õnnitluste edastamiseks 27. jaanuar 2016 09:57
eks nad vahel aitavad, vahel ahistavad, nagu kõik muugi siin ilmas . Konservatiivsus on stabiilsuse tagaja aga ometi meeldib rahvale enam, see kui , vahete- vahel ka piirid kaovad.. https://www.youtube.com/watch?v=wqqovHHu7CY
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS