Inimesed

HEINO SELJAMAA LAULAB SOHVRINA KA KUNDEDELE: hea sõbra jaoks on valla mu uksed ja mu hing (18)

Jaanus Kulli, 25. jaanuar 2016 06:00
MEES RATASTEL: Lisaks sellele, et näitleja Heino Seljamaa oma ühemeherändteatriga Teater Kohvris mööda Eestit ringi kihutab, pakub ta juba kaheksa kuud ka Uberi mobiiliäpi kaudu autojuhiteenust.Foto: Laura Oks

"Kaheksa kuuga on toimunud vaid kaks ekstreemsemat juhtumit. Ühel puhul oli tegemist daamiga, kelle pidin viima Mõiku. Paraku ei suutnud tädi kirjeldada, kuhu täpselt minema peab ning sõimas mind, et ma ta aadressi ei tea. Teine juhus oli seotud narkarite pundiga, kes autosse püüdsid ronida, kuid õnneks sain enne käigu sisse ja sõitsin minema," kirjeldab Heino Seljamaa olukordi, mis on tal autojuhina kliente teenindades selja higiseks võtnud. Tegemist pole nimekaimuga, vaid nukunäitleja ja laulja Heino Seljamaaga, kes keskealistele meenub ennekõike ehk Eesti Televisiooni lastesaatest "Kõige suurem sõber". 

Viimase kaheksa kuuga on Seljamaa sügisel ostetud uue autoga teinud 1585 sõitu. Seda küll põhiliselt Tallinna piires. Ükski nendest sõitudest pole seotud tema paarkümmend aastat tegutsenud ühemeherändteatriga Teater Kohvris. Samuti pole telefonis kajastuv arv 1585 seotud päevikupidamise või mingi eriskummalise numbrimänguga. Asi on hoopis mobiilirakenduses Uber, mis viib autoomanikud kokku kundedega, kellele tasu eest küüti pakkuda – justkui taksosõitu. Seljamaastki on saanud Uberi juht, kes vaba mehena vabast ajast kliente linna ühest otsast teise sõidutab. 

Sohvriks hakkas internetisõltuvuse ajel 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.08.2013
Heino Seljamaa oma rändteatrist: ühelgi lapsel ei saa olla takistuseks vanemate rahapuudus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee