Inimesed

DiCaprio karmid katsumused – toores piisonimaks ja alajahtumine (11)

Triin Tael, 23. jaanuar 2016, 06:00
RÄSITUD: Leonardo DiCaprio kehastab karu rünnakus vigastada saanud ja kaaslaste poolt kõnnumaale surema jäetud karusnahakütti. Ehkki filmi võtted olid ekstreemsed, on Leo vigastused-marrastused siiski grimmitiimi töö ja karugi polnud ehtne, vaid loodud näitleja Glenn Ennise ja arvutigraafika koostöös. Foto: Vida Press

"Karu vägistab Foxi stuudio filmis DiCapriot!" Nii pasundas USA veebikülg Drudge Report detsembris, viidates Leonardo DiCaprio uuele linateosele "Mees, kes jäi ellu". Hollywoodi kurikuulsaim seelikukütt ei langenud Alejandro González Iñárritu filmis siiski loomse seksuaalvägivalla ohvriks ning vastupidiselt kuuldustele ei läinud ka tema habemetuust täitama. Kuid pleiboist staar pidi jäises põrgus taluma seninägematuid vintsutusi. Hea, et silmad alles jäid!

41aastane DiCaprio kehastab sel nädalal Eesti ekraanidele jõudnud tõsielulises kättemaksudraamas karusnahakütt Hugh Glassi, kes langeb Ameerika metsikul kõnnumaal oma poegi kaitsva emakaru rünnaku ohvriks ning kaaslased jätavad ta surema.

Ometi jääb Glass karmis pakases ellu ning alustab katsumusterohket teekonda pääsemise, aga ka kättemaksu poole.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. veebruar 2016, 18:36
Eddie Redmayne: Leonardo väärib Oscarit!
8. veebruar 2016, 06:00
Siberlased teevad DiCapriole Oscari
2. veebruar 2016, 10:34
Need on tõenäoliselt 2016. aasta menukamad filmid!
28. jaanuar 2016, 17:15
FOTOD | Paavst Franciscus austas Leonardo DiCapriot vastuvõtuga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee