Inimesed

DiCaprio karmid katsumused – toores piisonimaks ja alajahtumine (11)

Triin Tael, 23. jaanuar 2016 06:00
RÄSITUD: Leonardo DiCaprio kehastab karu rünnakus vigastada saanud ja kaaslaste poolt kõnnumaale surema jäetud karusnahakütti. Ehkki filmi võtted olid ekstreemsed, on Leo vigastused-marrastused siiski grimmitiimi töö ja karugi polnud ehtne, vaid loodud näitleja Glenn Ennise ja arvutigraafika koostöös. Foto: Vida Press
"Karu vägistab Foxi stuudio filmis DiCapriot!" Nii pasundas USA veebikülg Drudge Report detsembris, viidates Leonardo DiCaprio uuele linateosele "Mees, kes jäi ellu". Hollywoodi kurikuulsaim seelikukütt ei langenud Alejandro González Iñárritu filmis siiski loomse seksuaalvägivalla ohvriks ning vastupidiselt kuuldustele ei läinud ka tema habemetuust täitama. Kuid pleiboist staar pidi jäises põrgus taluma seninägematuid vintsutusi. Hea, et silmad alles jäid!

41aastane DiCaprio kehastab sel nädalal Eesti ekraanidele jõudnud tõsielulises kättemaksudraamas karusnahakütt Hugh Glassi, kes langeb Ameerika metsikul kõnnumaal oma poegi kaitsva emakaru rünnaku ohvriks ning kaaslased jätavad ta surema.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.02.2016
Eddie Redmayne: Leonardo väärib Oscarit!
08.02.2016
Siberlased teevad DiCapriole Oscari
02.02.2016
Need on tõenäoliselt 2016. aasta menukamad filmid!
28.01.2016
FOTOD | Paavst Franciscus austas Leonardo DiCapriot vastuvõtuga