Inimesed

Maag Sergei: aasta pärast tuleproovi pidin ennustama otsekui konveieril (29)

Katharina Toomemets, 21. jaanuar 2016 06:00
KOKKU LOODUD: Kui Sergei osales saates «Selgeltnägijate tuleproov», ei valitud sel hooajal võitjat, kuna ükski finalistidest ei lahendanud ülesandeid ära. Sergei sai saatest hoopis suurema võidu – ta tutvus seal Kadrianniga, kellega on juba viis aastat õnnelikult abielus olnud.Foto: Annika Lepp

"Kõige hullem aeg minu elus oli aasta pärast "Selgeltnägijate tuleproovi". Siis pöördus ühes kuus minu poole umbes 20 inimest, kellega pidin rääkima, neid suunama või neile ennustama," räägib Eesti "Selgeltnägijate tuleproovist" tuntuks saanud maag Sergei. Praegu tegeleb ta umbes kolme juhtumiga aastas.

Sergei võitis televaatajate südamed aastal 2009 ekraanile jõudnud Eesti "Selgeltnägijate tuleproovi" teisel hooajal. Praegu on Sergei selgeltnägijana avalikkuse eest eemale tõmbunud, kuid ütleb, et tegeleb esoteerikaga edasi.

"Nüüd tegelen rohkem iseenda arendamisega. Inimesed leiavad mind, kui neil on vaja, et ma neile midagi räägiks, aga ma ei otsi ise tähelepanu. Sellel alal on õige natuke varjus olla."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.01.2016
Kuidas tähtede seis on maailma saatust määranud
06.06.2013
Maag Sergei kinnitab kanda filmimaailmas: ennustamine on minevik?
20.01.2012
Maag Sergei enam kaarte ei pane
21.11.2011
Maag Sergei lõikab kokku saadet "Sind otsides"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee