Inimesed

"Ma tunnen armastust, mis on eestlastel oma maa, metsade ja rabade vastu." 

Katharina Toomemets, 14. jaanuar 2016, 06:00
EESTIS ÕNNELIK: Jonathan on Eestis olnud vahelduva eduga kaheksa aastat ja usub, et jääb siia veel vähemalt mõneks ajaks. Praegu on ta hosteli Euphoria üks omanik ning korraldab seal oma bändiga ka muusikaõhtuid.Foto: Tiina Kõrtsini

Eestis hostelit pidav austraallane Jonathan Flack osaleb bändiga "Eesti laulul". 

"Ma avastasin Eesti kaheksa aastat tagasi, kogemata. Kui siia tulin, suunati mind ühte hostelisse, kus alustasin tööd vabatahtlikuna. Aastate jooksul olen ma ära käinud ja tagasi tulnud ning nüüd olen ise hosteliomanik," räägib austraallane Jonathan Flack, kuidas ta maakera kuklapoolelt Eestisse jõudis. Nüüd on ta ka "Eesti laulu" poolfinaalis. 

Jonathan otsustas aastaid tagasi Austraaliast lahkuda, sest oli kohe pärast kooli lõpetamist läinud tööle teenindajana. "Töötasin baarides ja mul viskas see lihtsalt üle. Kohtusin väga paljude inimestega, kes reisisid ringi, sealhulgas ägedate norralastega. Neilt saingi kätte põhja-maade maitse, otsustasin, et hakkan seljakotiränduriks ja lähen reisima." Jonathan rändas mõnda aega ringi Rootsis, kuid siis hakkas tema viisa lõppema. "Pidin kõige lühemat ja kiiremat teed Schengenist välja saama. Toona oli selleks Eesti," räägib Flack, et avastas Maarjamaa täiesti kogemata. Praegu on ta aga väga õnnelik, et selline juhus teda siia tõi. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14. jaanuar 2016, 06:00
Foto "Eesti laulu" piletist võib kurjasti kätte maksta
10. jaanuar 2016, 11:42
KUIDAS MEELDIB? Eesti Laulu saatejuhid on Avandi ja Sepp
9. jaanuar 2016, 07:00
VAATA VIDEOID JA KUULA | Sõna on muusikutel: mis lood jäid 2015. aastast enim kõrvu?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee