Inimesed

Foto "Eesti laulu" piletist võib kurjasti kätte maksta (10)

Urmas Vahe, 14. jaanuar 2016, 06:00
REIKOPI SELFI: Marko Reikop tegi mõni päev tagasi "Ringvaates" endast koos "Eesti laulu" piletiga selfi.Foto: Kuvatõmmis

Paar "Ringvaadet" tagasi agiteeris saatejuht Marko Reikop vaatajaid end koos "Eesti laulu" finaalkontserdi piletiga pildistama. Tehtud selfi palus ta postitada Instagrami või Twitterisse koos märksõnaga #eestilaul2016. Vastutasuks lubavad korraldajad ühele õnnelikule piletilunastajale kohtumist tema "Eesti laulul" osaleva lemmikartistiga. Ent hooletult tehtud foto võib tegijale hoopis kahju tuua. 

Nimelt kui postitada "Eesti laulu" pilet sotsiaalmeediasse täiesti katmata triip- või 2D-koodiga, võib mõni pahatahtlik inimene pileti kopeerida ja müüki panna. Piletilevi juhataja Jaanus Beilmanni arvates on selliseks pahateoks üliväike võimalus olemas. "Kahju, kui nii läheks, sest sellisel juhul tekiks turvameeskonnal ja Piletilevi piletituvastussüsteemil tohutu kuhjana lisatööd. Kui aga piletitest tehtud pilte postitatakse sel moel, et kas või osake koodist pole nähtav, ei teki mingeid probleeme," selgitab Beilmann.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. jaanuar 2016, 08:57
Ivo Linna ja Maarja kutsuti Eesti laulu finaali "Kaelakee häält" laulma
14. jaanuar 2016, 06:00
"Ma tunnen armastust, mis on eestlastel oma maa, metsade ja rabade vastu."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee